Radoslav Krátky
StoryEditor

Radu partnerov KPMG na Slovensku posilnil Radoslav Krátky

26.01.2023, 09:12

Radoslav Krátky sa od novembra 2022 stal novým Associate Partnerom KPMG na Slovensku pre oblasť daní a práva. Do KPMG prináša rozsiahle skúsenosti s poskytovaním komplexných daňových služieb pre lokálne aj medzinárodné spoločnosti.

 

Pred príchodom do KPMG na Slovensku pôsobil Rado viac ako 20 rokov v globálnej poradenskej spoločnosti, kde viedol rôznorodo zamerané daňové tímy na Slovensku, ale aj na medzinárodnej úrovni. Počas svojej profesionálnej kariéry pracoval niekoľko rokov v zahraničí a zastával regionálnu pozíciu, pričom v kompetencii mal 29 krajín v regiónoch CEE (stredná a východná Európa) a CIS (Spoločenstvo nezávislých štátov).

Rado je špecialistom na daňové poradenstvo a projekty v oblasti fúzií a akvizícií, predajov a skupinových reorganizácií. Je členom Slovenskej komory daňových poradcov (SKDP) a tiež asociácie Association of Chartered Certified Accountants (FCCA).

„Radove ambície, odhodlanie a skúsenosti na lokálnej aj medzinárodnej úrovni vnímame ako zásadné pre posilnenie nášho Tax & Legal tímu, a rovnako aj pre upevnenie našej vedúcej pozície v oblasti fúzií a akvizícií,“ hovorí Kenneth Ryan, Managing Partner, KPMG na Slovensku.

Viac sa o Radovej expertíze dozviete v rozhovore: V našej profesii je potrebná otvorená myseľ a chuť neustále sa zlepšovať

menuLevel = 2, menuRoute = news/kto-kam, menuAlias = kto-kam, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
23. september 2023 04:20