Ivo Mrena, marketingový riaditeľ Shoptet
StoryEditor

Shoptet má nového marketingového riaditeľa

09.03.2023, 09:01
Autor:
redred

Radka Hudáka, ktorý odišiel ako konzultant na voľnú nohu, strieda Ivo Mrena.

Ten v Shoptete pôsobil už posledné dva roky najskôr ako Product Marketing Manager pre Slovensko a Shoptet Premium, následne sa posunul na pozíciu Country Managera pre slovenský trh.

„Mojou aktuálnou misiou je posunúť marketing firmy od lokálneho ku globálnemu hráčovi. K tomu nám pomôže tak zmena stratégie či facelift značky, ako aj nové interné nastavenie globálneho tímu,“ približuje Ivo Mrena.

V priebehu svojej doterajšej kariéry nazbieral bohaté skúsenosti v marketingu a e-commerce. Päť rokov pôsobil v agentúre Made by Vaculík, v ktorej mal na starosti digitálne projekty pre klientov ako Stock, T-Mobile, Dobrý anjel alebo Sberbank. Následne pracoval v IT firme Cleverlance, kde vytvoril a viedol jej kreatívnu časť QUB.Digital. Potom sa stal Head of Digital v inovačnom centre Home Creditu. Pred príchodom do Shoptetu zastrešoval digitálny marketing pre klienta Škoda Auto v agentúre Peppermint Digital.

Zároveň si vyskúšal aj podnikanie – s vlastným e-shopom pôsobil na troch trhoch. „Všetky svoje skúsenosti vložím do toho, aby sa zo Shoptetu stala európska jednotka vo svojom segmente,“ uzatvára Ivo Mrena.  

 

menuLevel = 2, menuRoute = news/kto-kam, menuAlias = kto-kam, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
19. september 2023 01:52