Andrea Olejárová.
StoryEditor

Andrea Olejárová bola vymenovaná za Site Lead EBSC v Bratislave

24.08.2023, 11:53
Autor:
redred

Novú funkciu bude Andrea Olejárová zastávať popri jej súčasnej pozícii riaditeľky finančného plánovania a analýz pre globálne oddelenie digitálnych služieb v Mondelēz International.

Bratislavské Mondelēz European Business Services Centre (EBSC) poskytuje služby s vysokou pridanou hodnotou. Viac než 400 zamestnancov z 30 krajín sa v tomto centre excelentnosti špecializuje na rozvoj digitálnych, finančných, poradenských a audítorských služieb pre skupinu Mondelēz na európskej aj globálnej úrovni.

„Aj naďalej sa chcem venovať zlepšovaniu špičkových služieb, ktoré naša spoločnosť poskytuje pre materskú a ostatné sesterské spoločnosti. Radi by sme naďalej budovali naše biznis centrum investovaním do rozvoja našich zamestnancov, ako aj zvyšovaním odbornosti a komplexity služieb, ktoré naše centrum zabezpečuje,“ uviedla Andrea Olejárová.

„Zároveň budem môcť v mojej novej pozícii viac zviditeľniť tému, ktorú považujeme nielen za blízku môjmu srdcu, ale aj dôležitú pre celú spoločnosť. Ide o tému zamestnaneckej angažovanosti, diverzity a inklúzie, vytváranie príležitostí pre spájanie sa a inšpiráciu z našej rôznorodosti.“

Andrea Olejárová pracuje v Mondelēz International od roku 2007. Za ten čas vystriedala viacero pozícií spojených s finančným sektorom, pričom napríklad aktívne spolupracovala na rozbiehaní centier zdieľaných služieb  na Filipínach, vo Veľkej Británii a v Kostarike.

menuLevel = 2, menuRoute = news/kto-kam, menuAlias = kto-kam, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
19. september 2023 17:27