StoryEditor

Demänovkou si pripíjate na rodinné priateľstvá. Tak, ako Adam Ďurica s otcom

03.12.2021, 14:08
Autor:
redred
Novú kampaň navrhol Mannschaft.

Ešte nedávno rodič, dnes najlepší kamarát. V novom spote Demänovky sa pripíja na výnimočné okamihy v kruhu tých, ktorí sú srdcu najbližší. Na rodinné priateľstvá.
Pre Demänovku rodinné priateľstvo predstavuje Adam Ďurica s otcom Petrom. O kampaň sa postarala agentúra Mannschaft, produkčne ju zastrešilo Playground 13 & AZN Kru.

„Dlho sme hľadali správny smer, až sme nakoniec zvolili rodinné priateľstvá. Otec a syn, to je celoživotné puto, ktoré nenahradí žiadne iné. Formuje sa od prvého dňa a každý jeden spoločný zážitok ho posilňuje. No sila tohto puta sa naplno prejaví až vtedy, keď sa zo syna a otca stávajú najlepší priatelia,“ hovorí Adam Marčan, kreatívny riaditeľ agentúry Mannschaft.

Tvárou novej kampane je Adam Ďurica so svojím otcom Petrom. „Spoluprácu s Adamom Ďuricom a jeho otcom Petrom vnímame ako ideálnu ukážku rodinného priateľstva. Adam je idolom našej cieľovej skupiny a skvele sa hodí ku komunikácii hodnôt značky Demänovka,“ hovorí senior brand manažérka značky Demänovka Lenka Rusnáková. „Snažili sme sa, aby sa Adam a jeho ocino Peter cítili čo najprirodzenejšie. Veríme tomu, že keď sa spojíte so značkou, ktorej veríte, výsledkom bude autentické spojenie, ktoré bude fungovať. Hudobným motívom kampane je Adamova najpopulárnejšia pesnička Neľutujem.“

Realizáciu spotu produkčne zabezpečila agentúra Playground 13 a AZN Kru. Kľúčový vizuál a fotografie na sociálne siete nafotil Tomáš Pospíchal. Spot zachytáva vzťah Adama a jeho otca v rôznych podobách, ako sú rodina, rivali či kolegovia, no na konci dňa sú vždy tí najlepší priatelia.

Vizitka:
Klient: St. Nicolaus  - Lenka Rusnáková, Tomáš Trstenský
Agentúra: Mannschaft
Kreatívny riaditeľ: Adam Marčan, Matúš Kvas
Art Director: Alexandra Pobjecká
Copywriter: Matúš Kvas
Account Manager: Adam Marčan
Produkcia: Playground 13 & AZN Kru (Kristína Kijacová, Thuy Linh Mai)
Réžia: Novak & Nguyen
DOP: Dužan Duong
Fotograf: Tomáš Pospíchal
Hudba: Adam Ďurica

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
28. máj 2023 18:32