StoryEditor

Off-price reťazec HalfPrice vstupuje na Slovensko

16.12.2021, 11:57
Autor:
(red)(red)
Prvá predajňa HalfPrice bude otvorená v Nitre v apríli 2022.

Slovensko sa tak stane piatym zahraničným trhom, na ktorý off-price reťazec skupiny CCC vstúpi.

„Ako skupina CCC sme sa na Slovensku prvýkrát presadili už v roku 2012. Sme radi, že slovenskí zákazníci budú mať čoskoro možnosť spoznať aj našu najmladšiu značku. Pevne veríme, že HalfPrice, podobne ako doteraz značky CCC, eobuwie.pl a MODIVO, si na slovenskom trhu získa veľké množstvo fanúšikov. Otvorenie predajne na Slovensku je prirodzeným krokom expanzie nášho off-price reťazca,“ hovorí Adam Holewa, generálny riaditeľ spoločnosti HalfPrice.

CCC

​HalfPrice je, podľa jeho slov, moderný koncept obchodu v segmente off-price, patriaci do skupiny CCC, ktorý ponúka širokú škálu značiek za atraktívne ceny vrátane oblečenia, obuvi, doplnkov, kozmetiky, hračiek a bytového zariadenia.

Prvá slovenská HalfPrice predajňa sa otvorí v apríli 2022 v Nitre v novom obchodnom centre PROMENADA. „Našim slovenským zákazníkom sprístupníme 1 500 metrov štvorcových predajnej plochy, kde si budú môcť vybrať zo širokej škály produktov vrátane oblečenia, obuvi, kozmetiky, hračiek a bytového zariadenia. Celý sortiment bude ponúkaný za výnimočne výhodné ceny,“ oznamuje Malwina Winter, viceprezidentka pre procurement spoločnosti HalfPrice.

HalfPrice je nová značka uvedená na trh v Poľsku začiatkom mája tohto roku. Za necelých osem mesiacov od vzniku konceptu otvorila skupina CCC už viac ako 40 predajní HalfPrice na trhoch strednej a východnej Európy. Okrem Poľska má reťazec zastúpenie aj v Maďarsku, Chorvátsku, Rakúsku a Českej republike.

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
29. september 2023 11:56