StoryEditor

Čoskoro spoznáme najlepšie komunikujúce spoločnosti. Hermes Komunikátor spustil registráciu.

13.01.2022, 06:27
Autor:
redred
Hermes Komunikátor spustil registráciu, prichádza aj s novinkami.

Už teraz je v rámci 8. ročníka Hermes Komunikátor roka môžete zabojovať o prestížnu Cenu agentúry 2021. Ak svoju prácu stihnete zaregistrovať v predtermíne do 31. januára, dostanete zvýhodnenú cenu už od 500 eur.

Projekty môžu značky prihlásiť do kategórií: Krízová komunikácia, Starostlivosť o klienta, Najlepší interiér predajného priestoru, Najefektívnejšie využitie nových médií, Inovatívny marketingový prístup, Interná komunikácia a Spoločenská zodpovednosť.

V roku 2020 si Cenu agentúry odniesli spoločnosti Lidl, Tesco, Hyza, Generali, COOP Jednota, Poštová banka, 4ka a 365 bank. Či tieto značky a marketéri stojaci za nimi svoju pozíciu obhája, alebo ich v roku 2021 na komunikačnom piedestáli nahradí niekto iný, to sa dozvieme už o pár týždňov.

Cena verejnosti
Od 1. februára bude spustené aj hlasovanie pre verejnosť v oblastiach bankovníctvo, poisťovníctvo, telekomunikácie, obchodné reťazce a automobily. O víťazovi rozhodne najvyšší počet hlasov v každej kategórii samostatne a zároveň verejnosť určí aj absolútneho víťaza Ceny verejnosti 2021 za všetky kategórie spolu.

Kvalitatívny prieskum
Okrem rozhodnutia odbornej poroty a hlasovania verejnosti budú vyhodnotené najlepšie komunikujúce spoločnosti aj na základe výsledkov reprezentatívneho kvantitatívneho prieskumu spoločnosti MEDIAN SK, ktorá je odborným garantom súťaže.

 
Kto vystúpi na komunikačný olymp tento rok?
Tento rok sa na organizácii podieľa aj reklamná agentúra Respect APP. V kampani k súťaži sa organizátori pýtajú, kto vystúpi na komunikačný olymp.
„Pri hľadaní témy 8. ročníka súťaže sme sa inšpirovali jednou z najvýraznejších spoločenských udalostí roka 2022. Analógia medzi tvrdým, ale férovým súťažením v športe a komunikácii je nepochybná. Máme tu limity, ktoré treba splniť na to, aby sa súťažiaci mohli zúčastniť, aktuálnu formu, ktorá nepochybne ovplyvní výsledky, či odborných rozhodcov, ktorí budú vo vybraných disciplínach vyberať víťazov. Ľudia v marketingu spoločností musia na zvládanie náročných situácií neraz siahnuť na dno síl, zvlášť v dnešných, pandémiou pohnutých časoch. Jej relevantnosti nahráva aj samotný názov Hermes spojený so starogréckou kultúrou,“ vysvetľuje kreatívu súťaže kreatívny riaditeľ Respect APP Lukáš Lukonič.

Hermes Komunikátor roka 2021 vyvrcholí slávnostným vyhlásením najlepšie komunikujúcich spoločností - 10. marca 2022. Všetky ďalšie dôležité informácie a štatút projektu nájdete na tu.

 O projekte
HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA je jediné ocenenie pre najlepšie komunikujúcu inštitúciu v Slovenskej republike so zákazníkom. Odbornými garantmi projektu sú Mgr. Michal Mislovič, obchodný a marketingový riaditeľ MEDIAN SK, Ing. Jindřich Bardon, projektový manažér, Slovenský rozhlas RTVS, a doc. PhDr. Milan Banyár, PhD., vysokoškolský pedagóg Katedry marketingovej komunikácie Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave a Ústavu marketingových komunikací Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Projekt organizuje Respect APP spolu s autorom a majiteľom licencie projektu Sophos Solutions. Viac info nájdete tu.

 

 

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
12. apríl 2024 23:10