StoryEditor

Na slovenský trh vstupuje nový porovnávač finančných produktov

21.01.2022, 08:48
Autor:
(red)(red)
V kampani sa Slovákom predstavuje Porovnajto.sk.

Skupina Srovnejto prevádzkuje na slovenskom online porovnávač finančných produktov Superpoistenie.sk a Rychlepoistenie.sk a aktuálne uvádza na trh aj značku Porovnajto.sk, obdobu českého Srovnejto.cz.

„Naše značky pôsobia na slovenskom trhu dlhodobo. Našim cieľom je pomáhať zákazníkom s vyhľadávaním tých najlepších ponúk finančných produktov na mieru. V tejto súvislosti uvádzame na trh aj značku Porovnajto.sk,“ uvádza Jaroslav Gaisler, generálny riaditeľ Porovnajto.sk. „Budeme ďalej pokračovať v rozšírení portfólia spolupracujúcich dodávateľov a plánujeme, pridávať tiež ďalšie produkty pre možnosti porovnávania ponúk. Snažíme sa ľuďom šetriť čas a peniaze, ktoré môžu použiť na niečo iné, čo je pre nich dôležité.“

Aktuálne zákazníci nájdu na Porovnajto.sk desiatky ponúk tých najväčších slovenských dodávateľov finančných produktov.

Aleš Rozmanitý, zodpovedný za uvedenie Porovnajto.sk na slovenský trh približuje ciele uvádzacej kampane: „Prostredníctvom kampane chceme zákazníkov informovať, že okrem poistenia áut sa na nás môžu spoľahnúť aj v prípade cestovného poistenia, poistenia majetku a zodpovednosti, ale aj v prípade úverov či výberu dodávateľa energií, čo ponúkneme čoskoro. Prostredníctvom našich špecialistov si zákazníci môžu vyhľadať najlepšie ponuky na trhu, ale zároveň pridať dôležité poistenie ako zrážka so zverou, alebo asistencia. Rýchlo, prehľadne a na jednom mieste.“

​​V televíznej kampani môžu diváci vidieť Tomáša so zmyslom porovnávať detaily vo svojom živote, ktorý ich sprevádza aj na webových stránkach Porovnajto.sk.

​​„Kampaň s Tomášom, ktorý má rád vo veciach poriadok, mala v Českej republike veľký úspech. Pretože slovenskí zákazníci riešia každodenne podobné situácie a rovnako im záleží na rodinných financiách, rozhodli sme sa použiť podobnú kampaň aj na Slovensku. Kreatíva vznikla v dielni českej agentúry Lucky You, produkciu zastrešila spoločnosť Bistro Films, réžiu Mark Partyš,“ hovorí o kampani Josef Matějovič, Head of Marketing Skupiny Srovnejto.

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
03. jún 2023 14:58