StoryEditor

Agentúra MADE BY VACULIK má zmenu na pozícii stratéga

27.01.2022, 15:03
Autor:
redred
Adam Horecký odchádza, agentúra už má novú posilu.

Adam Horecký sa po ôsmich rokoch rozhodol prijať novú pracovnú výzvu a bude pracovať pre spoločnosť Slido ako Senior Brand Manager. Agentúru MADE BY VACULIK posilní Saša Martináková, prichádza z Kantaru.

Adam Horecký  prišiel k Vaculikovcom na pozíciu Strategic Planner z prieskumnej agentúry Kantar. V agentúre MADE BY VACULIK pôsobil osem rokov a za ten čas sa vypracoval až na Strategic Directora. Mal na starosti všetkých klientov agentúry s primárnym zameraním na Tatra banku, Raiffeisen banku, Union a Heineken.

„V MADE BY VACULIK nám Adam bude všetkým veľmi chýbať ľudsky, aj pracovne. Za celé jeho pôsobenie v agentúre sa podieľal na stratégii pre významných klientov a na mnohých dôležitých projektoch. Všetci mu samozrejme veľmi držíme palce v jeho ďalšom kariérnom raste a zároveň sa tešíme na spoluprácu s našou novou kolegyňou, ktorá má za sebou nielen rovnaké pracovné zázemie a skúsenosti ako Adam, ale navyše pochádza z tej istej rodiny. Saša Martináková je totiž Adamova sestra,” hovorí o personálnej zmene v agentúre Zuzana Ďurčeková, CEO MADE BY VACULIK.

archív

Saša pôsobí od roku 2007 v oblasti prieskumu v agentúre Kantar. Kantar opúšťa z pozície Senior Consultant/Client Partner, kde sa počas svojej kariéry venovala prieskumom a client handlingu v rôznych segmentoch trhu ako FMCG, Finance, Utility a ďalších. Okrem dobrej rodinnej povesti si so sebou prináša aj bohaté skúsenosti z projektov v oblastiach Brand &  Communication, Product Innovation & Optimization, či Customer Experience.

„Napriek tomu, že bolo veľkou výzvou zohnať adekvátnu náhradu za Adama, máme radosť, že ponuku prijala práve Saša. Jej predošlé profesné skúsenosti s našimi klientmi z oblasti prieskumu napovedajú, že bude ideálnou voľbou pre naše strategické oddelenie,” dopĺňa Zuzana Ďurčeková. 

 

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
04. jún 2023 18:08