archív
StoryEditor

Známy automobilový novinár bude pracovať pre svetovú lízingovú spoločnosť

11.03.2021, 10:45
Autor:
redred
Alexander Štefuca je novou tvárou lízingovej spoločnosti LeasePlan.

Populárny rozhlasový moderátor, komentátor a novinár je jedným z popredných odborníkov v oblasti motorizmu na Slovensku. Autám sa venuje profesionálne už viac ako 25 rokov, pôsobil ako moderátor najpočúvanejšej motoristickej rozhlasovej relácie „Pozor, zákruta!“ či komentátor prenosov pretekov formuly F1. Alexander Štefuca dnes štartuje spoluprácu so svetovou lízingovou spoločnosťou LeasePlan Slovakia ako komunikačný expert s bohatými skúsenosťami v motorizme.

„Už dlhodobo sledujem trendy a vývoj v oblasti mobility, ako doma, tak aj v zahraničí. Stále zreteľnejšie vidím, že ľudia potrebujú pre seba zabezpečiť ani nie tak výnimočné vozidlo, ale skôr kvalitné služby a bezpečný presun z bodu A do bodu B. Chápem tiež podnikateľov, ktorí sú milovníkmi exkluzívnych modelov či superšportov, ktoré chcú mať vo svojom vlastníctve aj vďaka udržaniu alebo dokonca rastu ich ceny. Ďaleko viac je však tých, ktorí potrebujú auto na bežné používanie, napríklad pre obchodných zástupcov alebo poolové vozidlá do kancelárie, ktoré sa rýchlo amortizujú a strácajú svoju pôvodnú hodnotu. Vidím aj prienik medzi mojimi obľúbenými témami – ekológiou a bezpečnosťou. LeasePlan je lídrom v oblasti elektrických fleetov a snaží sa o zvyšovanie bezpečnosti vodičov,“ dodáva Alexander Štefuca.

Spoločnosť LeasePlan ponúka viacero spôsobov, ako sa dostať k bezpečnému a ekologickému automobilu. Zabezpečuje služby od nákupu, správy vozových parkov až po predaj vozidiel po operatívnom lízingu. Renomovaná medzinárodná spoločnosť pôsobí v 30 krajinách sveta a vo svojom vozovom parku má približne 1,9 milióna automobilov, pričom na Slovensku poskytuje služby už viac ako 20 rokov.

Teší nás, že profesionál Alexander Štefuca prijal našu ponuku, a to v čase, keď slovenskí podnikatelia čelia mnohým výzvam. Sme presvedčení, že naša aktívnejšia komunikácia a spolupráca so skúseným motoristickým expertom im pomôže objaviť možnosti na revitalizáciu ich podnikania. S našimi produktmi môžu stabilizovať svoj cash-flow a nastaviť sa na efektívnejší ekonomický chod svojej firmy či živnosti,“ hovorí obchodný riaditeľ LeasePlan Slovakia Matej Jurčo.

LeasePlan ponúka produkty na mieru živnostníkom a malým firmám, ako aj veľkým spoločnostiam či verejnému sektoru. Klientom poskytuje nákladovo efektívne riešenia mobility a riadenia vozového parku.

 

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
03. jún 2023 23:44