StoryEditor

Agentúra Róbert Slovák a jeho priatelia bude pracovať pre Aktuality

26.04.2022, 18:03
Autor:
redred
Agentúra uspela vo výberovom konaní spoločnosti Ringier Slovakia Media.
Aktuality majú pred sebou veľké výzvy, uviedol na svojom facebookovom účte šéfredaktor Aktualít Peter Bárdy. Zároveň sa poďakoval agentúram, ktoré sa zúčastnili tendra na komunikáciu. "Boli to výborné prezentácie," napísal.

Z tendra vyšla víťazne agentúra Róbert Slovák a jeho priatelia.

”Hľadali sme partnera na nastavenie positioningu, claimov, wordingu a vizuality Aktualít s cieľom zvýšiť záujem čitateľov o podporu nezávislej a profesionálnej žurnalistiky,” hovorí Tomáš Gašpierik, Head of brand marketing Ringier Slovakia Media.

“Nešlo nám len o to nájsť dobrú ideu či scenár spotu, s víťaznou agentúrou plánujeme intenzívne spolupracovať už pri tvorbe a nastavovaní našich služieb, či iných aktivít a ich komunikácii čitateľom a fanúšikom Aktualít," uviedol Gašpierik.

Róbert Slovák a jeho priatelia uspeli najmä vďaka návrhu nového positioningu a strategickému pohľadu na komunikačné aktivity značky. “Výberové konanie bolo veľmi kvalitne pripravené a spĺňalo odporúčania iniciatívy Férový tender, čo je stále ešte výnimočný jav. O to viac sa teším na spoluprácu s takto zodpovedne zameraným zadávateľom,” hovorí Róbert Slovák, šéf rovnomennej agentúry.

Priebeh tendra pozitívne hodnotil aj šéfredaktor Aktualít Peter Bárdy: “Dávno som nestretol v jeden deň toľkých profesionálov vo svojom odbore ako v deň, keď u nás prebiehali prezentácie zúčastnených agentúr. Som rád, že s víťaznou agentúrou zdieľame rovnaké hodnoty opierajúce sa o verejný záujem a spoločenskú zodpovednosť,” dodal Bárdy. 

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
05. jún 2023 00:23