StoryEditor

Zuno: Úverové procesy vedie Andrej Čársky, šéfom vývoja je Miroslav Endresl

16.02.2015, 12:26
Lídrom novo vytvoreného oddelenia zameraného na zefektívnenie úverových procesov banky Zuno sa stal Andrej Čársky (33), doterajší šéf vývoja produktov a elektronického bankovníctva. Na jeho pozícii ho nahradil Miroslav Endresl (27), ktorý doteraz pôsobil ako expert na platobné operácie.

Hlavným cieľom nového tímu je zlepšiť úverové mechanizmy v Zuno naprieč všetkými zainteresovanými štruktúrami banky. „Andrej veľmi dobre pozná prostredie bankovníctva a jeho ďalšou prednosťou je, že v Zuno je už od samého začiatku. Pre Mira je táto nová pozícia obrovskou výzvou, aby naďalej rástol nielen ako expert v obore, ale aj manažér tímu,“ hovorí Peter Lakata, šéf obchodu a marketingu Zuno.

Pred menovaním do pozície šéfa nového úverového oddelenia bol Andrej Čársky súčasťou produktového tímu banky niekoľko rokov. V Zuno začínal ako manažér depozitných produktov, neskôr pracoval na zavádzaní platobných kariet a zúčastnil sa tiež zrodu úverových produktov. Bol prvým klientom banky Zuno, a preto mohol ako prvý testovať jej služby. Pred príchodom do Zuno v roku 2009 získal Andrej Čársky mnoho cenných skúseností v oblasti bankovníctva na rôznych pracovných pozíciách v Tatra banke a VÚB.

Andrej vyštudoval bankovníctvo na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Svoj voľný čas venuje manželke a dcére. Veľmi rád cestuje, miluje more, slovenské Tatry, a je zberateľom euromincí z rôznych krajín.

Miroslav Endresl pracuje v Zuno už štyri roky. Doposiaľ pôsobil na pozíciách IT špecialista, platobný expert a produktový analytik. Vyštudoval Slovenskú technickú univerzitu v Bratislave. Je vášnivým cyklistom, rád hrá futbal a číta knihy.

 

 

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
14. august 2025 00:47