Nastupuje do tímu pražskej pobočky MADE BY VACULIK Praha na pozíciu Strategic Director.
Eva Šinková po viac ako 12 rokoch odchádza z Tatra banky do tímu pražskej pobočky MADE BY VACULIK Praha na pozíciu Strategic Director.
Novou riaditeľkou komunikácie a stratégie značky Tatra banky sa stala Milada Halová.
Eva Šinková v Tatra banke zastávala pozíciu riaditeľky Oddelenia komunikácie a stratégie značky. Do MADE BY VACULIK Praha nastupuje od 4.2.2013. Eva Šinková vyštudovala Filozofickú fakultu UK, odbor kulturológia a časť štúdia absolvovala na Univerzite v talianskej Padove. Po 6 rokoch v reklamnej agentúre Soria&Grey prešla na stranu klienta a od konca roku 2000 pracovala pre Tatra banku, kde zastrešovala stratégiu značky, brand management, media, on line a web stratégiu, public relations, eventy, internú komunikáciu, sponzoring, CSR ako aj Nadáciu Tatra banky, kde pôsobila niekoľko rokov ako členka správnej rady. „Po krásnych a náročných rokoch v Tatra banke sa veľmi teším, že budem súčasťou výnimočnej a tvorivej kultúry MADE BY VACULIK. Je to pre mňa veľká česť a výzva,” povedala Eva Šinková.
Milada Halová v Tatra banke začínala v roku 2003 ako brand manažérka korporátneho segmentu a private bankingu, neskôr mala po obdobie štyroch rokov na starosti nadlinkovú komunikáciu retailových produktov. Od roku 2008 bola zodpovedná za programovú a komunikačnú stratégiu Nadácie Tatra banky a ideové smerovanie Ceny Nadácie Tatra banky za umenie. „Mala som tú veľkú česť deväť rokov pracovať po boku Evky Šinkovej. Svoju pracovnú výzvu prijímam s rešpektom a verím, že správne premením všetky svoje skúsenosti pri ďalšom smerovaní značky Tatra banka,“ vyjadrila sa Milada Halová.
Milada Halová vyštudovala Ekonomickú univerzitu v Bratislave a Univerzitu sv. Cyrila a Metoda v Trnave.