Kreatívne riešenia Triadu so dostanú do siedmich krajín strednej a východnej Európy.
Triad Advertising zastreší ATL a BTL komunikáciu značky adidas na siedmich trhoch. Zvíťazil v tendri na kreatívnu reklamnú agentúru, ktorý vyhlásila centrála Adidas Central Market East. Konania sa zúčastnili ďalšie dve agentúry – MUW Saatchi&Saatchi a Jandl, marketing a reklama.
Ako pre Stratégie povedala Brand Marketing Manager adidas Central Market East Jana Frimmer, Triad sa stane partnerom adidasu pri príprave komunikačných aktivít pre Poľsko, Českú republiku, Slovensko, Maďarsko, Litvu, Lotyšsko a Estónsko.
"Veľmi sa tešíme z príležitosti pracovať pre tak prestížnu značku, akou je adidas, navyše v medzinárodnom prostredí. Myslím, že si perfektne sedíme, čo sme si už mali možnosť vyskúšať na viacerých digitálnych projektoch," povedal creative director agentúry Triad Advertising Jaro Zacko.
Triad už s adidasom spolupracuje: koncom minulého roka zvíťazil v tendri na digitálnu agentúru, ktorá mala vytvoriť lokálne marketingové a technické riešenie pre produkt miCoach značky Adidas v Česku, Poľsku, Maďarsku a na Slovensku.
Zdroj: Erika Brindzová, Ivan Krasko