Steven Bandrowczak nastúpil do Xeroxu v roku 2018 na pozíciu prezidenta a prevádzkového riaditeľa spoločnosti a po odchode Johna Visentina pôsobil ako zastupujúci generálny riaditeľ.
StoryEditor

Spoločnosť Xerox oznámila zmenu na pozícii generálneho riaditeľa

05.08.2022, 09:17
Autor:
redred

Predstavenstvo vymenuje Stevena Bandrowczaka.

Spoločnosť Xerox oznámila, že do pozície nového generálneho riaditeľa vymenuje jej predstavenstvo Stevena Bandrowzcaka. Po odchode Johna Visentina pôsobil ako zastupujúci CEO spoločnosti.

„Pokorne prijímam rozhodnutie predstavenstva vymenovať ma do pozície generálneho riaditeľa. Vidím v spoločnosti veľký potenciál a je mi cťou, že môžem pracovať po boku všetkých kolegov z Xeroxu pri budovaní spoločnosti,“ uviedol Steven Bandrowczak, nový CEO spoločnosti Xerox.

Steven Bandrowczak nastúpil do Xeroxu v roku 2018 na pozíciu prezidenta a prevádzkového riaditeľa spoločnosti a po odchode Johna Visentina pôsobil ako zastupujúci generálny riaditeľ. Ako prezident a prevádzkový riaditeľ bol Bandrowczak zodpovedný za rozvoj a realizáciu globálnej prevádzkovej stratégie pre softvérové a inovačné aktivity spoločnosti Xerox. Ďalej bol zodpovedný za podporné aktivity spoločnosti vrátane obchodnej stratégie, dodávok produktov a služieb, zákazníckeho vyúčtovania a informačných technológií. Pôsobil aj v pozícii prezidenta spoločnosti Xerox Holdings Corporation a predsedu predstavenstva spoločnosti CareAR.

„Steven Bandrowczak preukázal jednoznačné výsledky pri využívaní digitálnych platforiem na zvyšovanie podielu na trhu a ziskovosti spoločnosti,“ povedal na vymenovanie nového generálneho riaditeľa James Nelson, predseda predstavenstva spoločnosti Xerox a dodal: „Zároveň sa aktívne zapájal do diania v spoločnosti, keď ho Xerox najviac potreboval, a preukázal svoju schopnosť viesť spoločnosť s nadšením a dostatočnou empatiou. Predstavenstvo je plne presvedčené, že Steven je tým správnym lídrom, ktorý povedie Xerox vpred.”

01 - Modified: 2022-08-25 08:20:11 - Feat.: - Title: Generálnym riaditeľom TASR ostáva na ďalších päť rokov Vladimír Puchala 02 - Modified: 2022-08-02 12:51:22 - Feat.: - Title: McDonald‘s ČR a SR má novú generálnu riaditeľku
menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
13. apríl 2024 01:46