Nová kampaň ČSOB.
StoryEditor

ČSOB v novej kampani ukazuje, ako si uľahčiť život

20.10.2022, 11:01
Autor:
redred
  • Vizuálnou metaforou dramatizuje situáciu, v ktorej sú aplikácie neoddeliteľnou súčasťou našich životov.
  • Idea pochádza od agentúry MUW Saatchi & Saatchi, produkciu spotu zastrešil Playground 13 v spolupráci s postprodukčným 3D riešením od Alien studio.
  • Okrem TV spotu dopĺňajú kampaň aj kľúčový vizuál, súťaž v rádiu a rôzne ďalšie aktivity v online prostredí a na sociálnych sieťach.

V dnešnej smart dobe už existujú aplikácie takmer na všetko a sme nimi doslova zahltení.

ČSOB v snahe uľahčiť svojim klientom život tak prináša rôzne užitočné služby na jednom mieste, a to vo svojej jedinečnej bankovej aplikácii. ČSOB SmartBanking tak už nie je len aplikáciou s bankovými službami, napríklad k bezplatnému ČSOB Smart účtu.

Okrem bežných bankových transakcií si v ČSOB SmartBankingu môžete napríklad pohodlne kúpiť lístok na vlak, získať prehľad o spojoch Bratislavskej integrovanej dopravy, ľahšie si rezervovať parkovanie, prečítať si najnovšie správy z domova a zo sveta či archivovať si dôležité bločky z nákupov.

Uľahčenie života v záplave aplikácií je aj hlavným motívom nového televízneho spotu. Vizuálnou metaforou dramatizuje situáciu, v ktorej sú aplikácie neoddeliteľnou súčasťou našich životov a „prenasledujú“ nás takmer na každom kroku. Až kým nám do života nevstúpi ČSOB SmartBanking.

Idea pochádza od agentúry MUW Saatchi & Saatchi, produkciu spotu zastrešil Playground 13 v spolupráci s postprodukčným 3D riešením od Alien studio.

„Ľudia skutočne robia všetko možné, aby si to v mori aplikácií aspoň trochu uľahčili. Ja si napríklad zoskupujem aplikácie na svojom smartfóne podľa farieb. ČSOB SmartBanking na to ide viac smart a spája viaceré do jednej,hovorí Jakub Kuvik, kreatívny riaditeľ MUW Saatchi & Saatchi a jeden z autorov kampane.

Okrem TV spotu dopĺňajú kampaň aj kľúčový vizuál, súťaž v rádiu a rôzne ďalšie aktivity v online prostredí a na sociálnych sieťach.

Vizitka kampane:

Klient: ČSOB (Jana Vidrová, Ľuboš Gondáš)

Agentúra: MUW Saatchi & Saatchi

Creative Director: Jakub Kuvik

Art Director: Peter Danada

Copywriter: Juraj Chmel, Adriana Krutá, Radka Olekšáková

Stratég: Kamil Charvát

Account Director: Hanka Krupová

Produkcia: Playground 13

Réžia: Martin Marček

Kamera: Radim Střelka

3D Produkcia: ALIEN studio

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
01. jún 2023 14:14