Netflix
StoryEditor

O2 má nový spot s Netflixom: Je to vizuálny magic, hovorí kreatívny riaditeľ TRIADu

17.02.2023, 07:54
Autor:
redred

V spote sa spájajú 3D prvky, vizuálne magické momenty a neprebádaný svet Netflixu.

O2 predstavuje v rámci kreatívneho konceptu Magic Moments nový televízny spot s Netflixom v cene nového O2 Paušálu. Spojenie 3D prvkov s vizuálne magickým momentom v spote, priblíži divákovi neprebádaný svet, ktorý mu jedna z najobľúbenejších streamovacích služieb ponúka.

Je to vôbec po prvýkrát, čo sa Netflix na Slovensku objavil v ponuke telekomunikačného operátora a dokonca ho zákazník O2 môže získať bez ďalších výdavkov už aj v cene svojho mobilného O2 Paušálu. Koncept kreatívne zastrešila a zrealizovala agentúra TRIAD.

Ako uviedol Matúš Hliboký, kreatívny riaditeľ agentúry TRIAD „Keď nám prišlo toto zadanie, brutálne sme sa tešili, pretože šancu robiť s Netflixom nemáme každý deň. Idea je veľmi jednoduchá. Netflix prináša do našich domácností nové (pre niekoho) ešte neprebádané svety. Chceli sme, aby tieto svety vyzerali skutočne dobre, a preto sme namiesto footage-ov vytvorili 3D schodisko zo Squid Game, či ikonický portál do Upside-Down sveta. A vyzerá to super! Potvrdili to aj všetci samotní tvorcovia seriálov, ktorí jednotlivé scény a spot schvaľovali. Ďakujem dievčatám a chalanom z Hitchhiker Films, ALIEN Studio a režisérovi Lubošovi Vackemu, ktorí priniesli do tohto spotu vizuálny magic“.

„Keď sme pred rokmi predstavovali model predplatného v rámci našich paušálov, od začiatku sme museli odpovedať na zvedavé otázky, či plánujeme do našej ponuky zaradiť aj Netflix. Dnes tak zákazníkom, spolu s predstavením nových O2 Paušálov, dávame jasnú odpoveď. Odteraz je v našej ponuke okrem doteraz predstavených obľúbených služieb aj Netflix a zákazníci Bezstarostného, či Pohodového O2 Paušálu si ho môžu vychutnávať v cene svojho paušálu,“ vysvetľuje Lucia Petrášová, riaditeľka komunikácie a značky O2.

 

Vizitka kampane

Produkcia: Hitchhiker Films, ALIEN Studio

Réžia: Luboš Vacke

Klient: O2, Lucia Petrášová, Natália Gaďová 

Hudba: Adrián Čermák

Agentúra: TRIAD

Chief Creative Officer: Vlado Kurek 

Creative Director: Matúš Hliboký

Strategy Director: Martin Woska

Strategist: Michaela Martonová

Account Director: Katarína Poláková

Head of Art: Peter Baslík 

Copywriter: Vlado Kurek, Adam Baška

 

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
08. jún 2023 16:43