HERMES komunikátor roka.
StoryEditor

HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA predstaví najlepšie komunikujúce značky uplynulého roka

15.03.2023, 12:34
Autor:
redred

Do slávnostného odovzdávania cien ostáva len zopár dní. Predaj vstupeniek je oficiálne spustený.

HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA je jediné ocenenie pre najlepšiu inštitúciu na Slovensku v komunikácii so zákazníkom.

Komunikačné projekty spoločností sa hodnotia tromi spôsobmi. Víťazi CENY MEDIAN SK sú určení na základe reprezentatívneho kvantitatívneho prieskumu realizované hospoločnosťou MEDIAN SK. O víťazoch CENY VEREJNOSTI rozhodla verejnosť hlasovaním na webstránke. V tretej kategórii, CENA HERMES, komunikačné projekty ohodnotila odborná porota.

Popri našich každoročných garantoch, sa tento rok hodnotenia prác zúčastnili aj dvaja špeciálni porotcovia. Svoj odborný pohľad a skúsenosti z praxe poskytol Peter Nagy, marketingový riaditeľ spoločnosti Petit Press a Ľubo Bercel, Global Creative Strategist spoločnosti ESET.

Slávnostné odovzdávanie cien

Víťazov súťaže spoznáme už 23. marca 2023. Miestom konania odovzdávania cien bude Radisson Blu Carlton Hotel v Bratislave. Lístky na podujatie si môžete zakúpiť na stránke: https://smekonferencie.sk/podujatie/hermes-komunikator-roka/.

Za rok 2021 si CENU HERMES odniesli spoločnosti 365.bank, Lidl, COOPJednota Slovensko, Prvá stavebná sporiteľňa a TESCO STORES SR. Na víťazov cien 9. ročníka súťaže si budete musieť počkať do slávnostného vyhodnotenia.

HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA je jediné ocenenie pre najlepšiu inštitúciu v Slovenskej republike v komunikácii so zákazníkom. 

Odbornými garantmi projektu sú Mgr. Michal Mislovič, obchodný a marketingový riaditeľ MEDIAN SK, Ing. Jindřich Bardon, projektový manažér, Slovenský rozhlas RTVS, a doc. PhDr. Milan Banyár, PhD., vysokoškolský pedagóg Katedry marketingovej komunikácie Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave a Ústavu marketingových komunikací Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. 

Projekt organizuje Respect APP s.r.o. Autorom projektu, vlastníkom ochrannej známky a licencie je Sophos Solutions s.r.o.Odborným partnerom projektu je spoločnosť MEDIAN SK a hlavnými mediálnymi partnermi sú UNIMEDIA aRadio Group, media representative Fun rádia&RádiaVlna. Partner súťaže - Podbanské Resort.

Viac info nawww.cenyhermes.sk

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
23. september 2023 15:31