StoryEditor

MOBILBOARD uzavrel exkluzívnu reklamnú spoluprácu s RegioJetom

17.04.2023, 14:36
Autor:
redred

Agentúra má vo svojom portfóliu aj dopravcov FlixBus a Arriva Express. 

Agentúre MOBILBOARD, ktorá zabezpečuje reklamu na vozidlách MHD, sa podarilo uzavrieť exkluzívnu reklamnú spoluprácu s dopravcom RegioJet. Reklamná sieť domácich a medzinárodných liniek FlixBus a Arriva Express bude doplnená o významný vozový park žltých autobusov Student Agency a vlakov RegioJet. Oficiálne zastúpenie troch významných diaľkových dopravcov vytvára najväčšiu sieť pohyblivých reklamných plôch v oblasti diaľnic a rýchlostných ciest v Českej republike, na Slovensku a v zahraničí.

"Spoluprácu so spoločnosťou RegioJet považujeme za veľmi úspešnú. RegioJet je silná značka, ktorá pridáva posledný dôležitý dielik do našej sortimentnej skladačky v kategórii diaľkových autobusov. Pre klientov, ktorí sa chcú odlíšiť alebo preferujú reklamu na diaľniciach, predstavuje skvelú a zároveň jedinú alternatívu k tradičnej billboardovej/bigboardovej reklame, ktorá v tomto priestore už inak nie je možná alebo je veľmi obmedzená. RegioJet prevádzkuje takmer 70 diaľkových autobusov, ktoré mesačne vybavia viac ako 1 200 vnútroštátnych, slovenských a medzinárodných spojov, vlaky vybavia až viac ako 1 500 spojov mesačne. Ak vezmeme do úvahy exkluzivitu oblastí a diaľkový presah naprieč krajinou, za hranice, stáva sa z toho pre klienta seriózna možnosť reklamy, ktorá stojí za zváženie," hovorí Radmila Pospíšilová, majiteľka reklamnej agentúry MOBILBOARD.

RegioJet vidí v tejto spolupráci prínos

Ako sa na spoluprácu s MOBILBOARDOM teší Jan Šimůnek, marketingový manažér spoločnosti RegioJet media?

"Teším sa na spoluprácu s partnerom, ktorý má dlhoročné skúsenosti s prípravou a realizáciou reklamných kampaní vo vonkajšom a online prostredí. Určite sa teším na prepojenie našich jednotlivých reklamných produktov do väčších balíkov, ktoré dokáže spoločnosť MOBILBOARD vďaka svojmu širokému portfóliu produktov a služieb zostaviť. Vždy som zastával názor, že ak niečo robíme, tak to robme poriadne."

image

Regio Jet

"Agentúru MOBILBOARD sme si vybrali na základe dlhodobej bezproblémovej spolupráce a stability. Ponuka reklamného priestoru je pre nás doplnkovou službou, preto sme radi, že máme skúseného reklamného partnera, ktorý vie, ako dosiahnuť čo najlepšie výsledky, a má tím ľudí, ktorých táto oblasť baví. To sa premieta aj do samotnej spolupráce," hovorí Šimůnek.

RegioJet ponúka nové možnosti reklamy

Žlté autobusy a vlaky nielenže výrazne zvýšia kapacitu reklamných plôch a trás na diaľkových linkách, pokryjú nové lokality a skupiny cestujúcich, ale prinesú so sebou aj NOVÉ formáty. Zadné čelo autobusu doplní sieť reklamných LCD monitorov.

Vlaky budú pre zmenu ponúkať širokú škálu vnútorných dopravcov. Reklamný priestor budú poskytovať aj formáty na vybraných predajných miestach RegioJet alebo v online médiách dopravcu.

Tri cenové úrovne a variabilita pre zákazníka

Vďaka komplexnej ponuke reklamy v diaľkových vozidlách sa pripravuje nový cenový model, ktorý zabezpečí maximálnu variabilitu pre inzerentov na rôznych miestach a v rôznych formátoch. Klienti si tak budú môcť vybrať z troch cenových úrovní ako Standard, Premium, Exclusive. Ich úroveň je daná trasou a frekvenciou spojov, takže ich môžu využívať od Prahy - Brna, cez Ostravu, Košice až po ďalšie vnútroštátne linky vrátane tých zahraničných.

"Reklamná spolupráca je výhodná nielen pre klientov, ale aj pre dopravcov, pretože pomáha maximálne využiť potenciál reklamnej plochy na vozidlách MHD. Špecializácia a skúsenosti v tejto oblasti, znalosť požiadaviek klientov a dôraz na kvalitu služieb nám umožňujú zvyšovať atraktivitu tohto typu nosičov na trhu vonkajšej reklamy," hovorí zakladateľ agentúry MOBILBOARD.

 

 

 

 

 

 

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
29. september 2023 23:00