StoryEditor

Kampaň od Zaraguzy pre slovenskú firmu Craft Holsters mieri aj na americký trh

15.11.2023, 18:44
Autor:
redred

Súčasťou balíka komunikačný assetov je aj video, ktoré Zaraguza vytvorila v spolupráci s produkciou SorryWeCan.

"Na úvod treba povedať, že v agentúre sme pri tvorbe kampane uplatnili výhradu svedomia. Aj keď púzdra nie sú zbrane, je to príbuzná téma. Najväčšou výzvou bolo pochopiť myslenie majiteľov zbraní, navyše majiteľov zbraní v USA. Významným faktorom, ktorý nám pomohol vyhrať tender a nastaviť kampaň bol náš skúsený stratég Pavol Minár, ktorý je zároveň sám vášnivým športovým strelcom," informuje agentúra Zaraguza.

Aj vďaka tomu insighty nemuseli hľadať. Nastavili a realizovali prieskum, ktorý potvrdil hypotézu, že aj američania svoje zbrane milujú a chcú pre ne to najlepšie. "Craft Holsters je výrobca, ktorý ponúka to najlepšie a môže za týmto tvrdením hrdo stáť. Cieľ bol teda jasný," doplnila Zaraguza.

image

Nová kampaň mieri aj na americký trh.

Púzdra majú kvalitatívny odskok od svojej konkurencie a komunikácia to musí reflektovať. Ako idea tak v Zaraguze vzniklo manifesto dokonalého púzdra. Puzdro s vlastnosťami, ktoré jeho majiteľ hľadal celý život a konečne ho našiel. Toto púzdro je Craft Holsters.

Súčasťou balíka komunikačný assetov je aj video, ktoré Zaraguza vytvorila v spolupráci s produkciou SorryWeCan. Výber produkcie bol jasný vzhľadom na ich svetový craft. "Hlavným hrdinom videa je produkt a proces výroby. Emócie príbehu dodáva rozprávač - majiteľ zbrane. Sme hrdí na to, že môžeme slovenskej značke pomôcť posilniť svoju pozíciu na takom veľkom a náročnom trhu ako sú USA. CraftHolsters je svetová značka, aj vďaka Zaraguze, má teraz svetovú komunikáciu," doplnili zo Zaraguzy.

Vizitka kampane:

Názov kampane: Your gun deserves the best

Klient: Craft Holsters

Agentúra: Zaraguza

CreativeDirectors: Ondrej Kořínek, Martin Ondrušek

Strategist: Pavol Minár

Head of Art: Andrej Nemček 

Copywriter: Jozef Plichtík

Socialmedia manager: Michal Mišanko

Account Manager: Natália Balážová

Produkcia:Sorrywecan

Réžisér: Samuell Hoffman

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
15. november 2023 18:45