StoryEditor

SKPR Strategies nastúpila do posádky Kiwi.com

03.07.2024, 14:15
Autor:
redred

Známa PR agentúra vyhrala tender na komunikáciu pre nadnárodnú spoločnosť Kiwi.com na slovenskom trhu.

Spoločnosť Kiwi.com od minulého roku výraznejšie pracuje na budovaní značky a jej povedomia u spotrebiteľov. Na základe toho sa technologická spoločnosť pôsobiaca v oblasti cestovného ruchu rozhodla posilniť PR komunikáciu aj na lokálnom trhu. V minulom roku 2023 prebehol tender, kde si pôvodom český predajca leteniek vyberal agentúru na PR komunikáciu. Tender vyhrala úspešná agentúra SKPR Strategies, ktorá sa od nového roku 2024 naplno pustila do práce na novom klientovi.

image

SKPR Strategies nastúpila do posádky Kiwi.com.

„Naše dáta ukazujú, že Slováci milujú cestovanie. To sa premietlo aj do výrazného nárastu našej zákazníckej základne, ktorá sa oproti pred-covidovému roku 2019 strojnásobila. Práve preto sme zhodnotili, že chceme byť na slovenskom trhu ešte viac prítomný a v minulom roku sme rozbehli tender o PR agentúru. Tešíme sa, že sa s SKPR STRATEGIES môžeme pustiť do nových výziev a dúfame, že si ľudia cestovanie s našou aplikáciou obľúbia ešte viac,“ vyjadrila sa k novej spolupráci Daniela Chovancová, CEE media relations manager.

Kiwi.com je popredná spoločnosť v oblasti cestovných technológií so sídlom v Českej republike a zamestnancami taktiež na Slovensku - v Bratislave a v Košiciach. Denne sa na Kiwi.com vyhľadávajú klienti viac ako 100 miliónov leteniek a v priemere sa predá viac ako 70 000 miest.

image

SKPR Strategies nastúpila do posádky Kiwi.com.

Zo spolupráce sa teší aj riaditeľka agentúry SKPR STRATEGIES, Soňa Lexmanová: „Sme radi, že môžeme aktívne naštartovať komunikáciu a vytvoriť spoľahlivú a kompaktnú posádku. Na klientskej strane sme sa stretli s profesionálmi z viacerých kútov sveta, s ktorými môžeme vierohodne sprostredkovať správanie sa spotrebiteľov na Slovensku.  Náš tím sa už teraz teší na všetky spoločné projekty, veď čo môže byť krajšie ako rozmýšľať o letenkách, dovolenkách či zaujímavých destináciách.“

Agentúra SKPR STRATEGIES získala niekoľko ocenení ako Agentúra roka 2021 a 2022 v súťaži PROKOP.SK a zároveň je aj členom APRSR a podporovateľom iniciatívy Férový tender. Medzi jej aktuálnych klientov patria okrem kiwi.com napríklad aj spoločnosti HEINEKEN Slovensko, LIDL, Lenovo, Motorola, Microsoft, Slovenská banková asociácia, Herrys, MintInvestments, Úsmev ako dar, Komenského inštitút, Divé maky a iné. 

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
03. júl 2024 14:15