Ľuboš Houška, RTVS
StoryEditor

Rádio Slovensko uvedie novú talkshow. Ponúkne inšpiratívne príbehy a témy

25.09.2019, 13:50
Autor:
TSTS
Moderátorka Andrea Poláčková privíta prvého hosťa 30. septembra.

Rádio Slovensko prichádza s novou talkšou. Každý pracovný deň po 13:00 v nej moderátorka Andrea Poláčková privíta zaujímavého hosťa, chýbať nebude ani hudba a aktuálne dianie. Nová relácia Rádio Slovensko-Hosť Andrey Poláčkovej štartuje v pondelok 30. septembra po 13:00.

Poslucháči si vypočujú nielen príbehy ľudí, ale aj tém, o ktorých budú hostia rozprávať. Pôjde o rôznorodé názory z oblasti umenia, kultúry, vedy, techniky, inovácií, charity, filantropie a ekológie. Nezabudne sa ani na medziľudské vzťahy alebo charitu.

​„Každý hosť vždy na úvod ponúkne niekoľko inšpiratívnych myšlienok a nepoznaných odpovedí na otázky. Rozhovory budú príjemným popoludňajším spestrením vysielania Rádia Slovensko,“ priblížil šéfdramaturg Rádia Slovensko Milan Urbaník.

Výber hostí bude súvisieť s témami, ktoré poslucháčov zaujímajú a priestor tiež dostane aktuálne sezónne dianie. Andrea Poláčková vníma moderovanie novej relácie ako výzvu, zodpovednosť a zároveň príležitosť predstaviť podnetných ľudí a ich osudy. „Nemusíte byť slávni, aby ste mali zaujímavý príbeh. Pozývať, samozrejme, budeme i známych ľudí, pretože sú pre mnohých inšpiráciou. Verím, že sa nám podarí poslucháčov obohatiť, podnietiť ich záujem dozvedieť sa nové veci, spoznať životy iných ľudí a prostredníctvom ich odpovedí si vytvoriť názor na rôzne témy a súčasné fenomény,“ uviedla moderátorka talkšou.

01 - Modified: 2019-08-21 10:36:41 - Feat.: 0 - Title: Tri rádiá držia 50 percent trhu. Lídrom je Expres, dvojkou rádio Slovensko a trojkou Fun rádio 02 - Modified: 2019-09-13 12:12:34 - Feat.: 0 - Title: Rádio Slovensko zmenilo zvukovú grafiku, staničný hlas aj slogan
menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
05. jún 2023 23:11