StoryEditor

Fun Media Group ukončuje prevádzku viacerých webov

31.03.2020, 17:40
Autor:
redred
Za zrušením internetových stránok sú ekonomické dôvody.

Spoločnosť Fun Media Group ukončuje k 1. aprílu prevádzku vybraných špecializovaných webov. Portál funradio.sk ostáva ako vlajková loď bezo zmien. Informovala o tom PR manažérka spoločnosti Dana Tureničová.

Ukončené budú weby hokej.sk, profutbal.sk, f1.sk, infospravy.sk, beauty.sk, mobil.sk a auto.sk. Ich odpojenie bude realizované v dvoch fázach.

Prvou bude definitívne vypnutie webov beauty.sk a mobil.sk. Tieto domény budú odpojené od 1. apríla. Doména auto.sk bude od tohto dňa v obmedzenom režime. V rovnaký deň sa obsah webu infospravy.sk presunie na domému spravy.sk.

Pod túto doménu sa zároveň v priebehu najbližších týždňov presunie obsah zo športových webov profutbal.sk, hokej.sk a f1.sk. Cieľom je vytvoriť silný web spravy.sk, na ktorom ľudia nájdu spravodajstvo a športové informácie. 

Fun Media Group

​Obsahovo a komerčne úspešný projekt prvého webového portálu medzi bežnými rádiami funradio.sk ostáva ako vlajková loď bezo zmien. Časť personálnych kapacít bude alokovaných práve v tomto priestore.

K tomuto rozhodnutiu došlo po dlhšom rozhodovaní sa o ekonomickej výhodnosti prevádzkovania webov. Za zrušením internetových stránok sú ekonomické dôvody.

„Mrzí nás, že musíme ukončiť spoluprácu s niektorými ľuďmi, ktorí sa roky podieľali na tvorbe unikátneho obsahu na všetkých dotknutých doménach. Žiaľ, neustále sa meniace on-linové prostredie a v závere aj globálne udalosti posledných týždňov a mesiacov, nás donútili prehodnotiť stratégiu,“ povedal Rastislav Dutka, predseda predstavenstva Fun Media Group.

01 - Modified: 2020-05-11 13:21:05 - Feat.: 0 - Title: Strategický online denník: Prinášame najnovšie informácie z marketingu a médií v čase pandémie 02 - Modified: 2020-03-30 18:42:41 - Feat.: 0 - Title: SITA prepúšťa zamestnancov a znižuje platy. Tieto opatrenia považujeme za dočasné, hovorí šéf agentúry 03 - Modified: 2020-03-26 14:37:16 - Feat.: 0 - Title: News and Media Holding prepúšťa
menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
08. jún 2023 05:19