Rádio Expres
StoryEditor

Hľadáte inšpiratívny podcast? Nechajte si poradiť od prvého chatbota, znalca slovenských podcastov

23.02.2021, 14:44
Autor:
redred
Novinku PodmazBot prinieslo Rádio Expres, je určená pre poslucháčov, ale aj inzerentov.

Na svete je prvý chatbot, ktorý je znalcom slovenských podcastov. Volá sa PodmazBot a odporučí vám ten najlepší podcast presne podľa vašej nálady a záľub. PodmazBot má dokonalý prehľad o všetkých podcastoch  na Podmaz.sk, najväčšom portáli slovenských podcastov, ktorý spravuje Rádio Expres. Na trhu tak vznikla nová služba pre poslucháčov, ale aj unikátna reklamná platforma pre audio reklamu v online.

Slováci milujú podcasty. Aspoň raz mesačne si ich vypočuje až 40 percent ľudí vo veku 16 až 55 rokov a až 60 percent počúva iba slovenské podcasty. Aplikácií je viac, ale v žiadnej z nich si nemôžete vyfiltrovať podcasty podľa jazyku alebo krajiny, v ktorej vznikli. Podmaz.sk je tak jediným miestom, kde môžete spoznávať a objavovať rýdzo slovenské podcasty, vytvárať si vlastné playlisty, vyberať si podľa tém alebo sledovať obľúbených autorov. A hlavne, je to miesto, kde vám má vždy kto poradiť. Už teraz je tam takmer 400 podcastov, 22 000 epizód a 12 000 podcastových hodín.

Dosť štedrá ponuka, a ak sa v nej chcete rýchlejšie zorientovať, môžete prvýkrát využiť službu PodmazBot. Je vycvičený presne na to, aby odporučil taký podcast, ktorý ulahodí vášmu uchu. Stačí sa s ním dať do reči. Vyberie vám to najlepšie aj podľa toho, koľko máte času na počúvanie, či chcete behať alebo upratovať, či sa chcete socializovať alebo sa baviť... Má pre vás množstvo vlastných tipov, ale pomôže, aj keď hľadáte podcast podľa konkrétneho autora alebo témy od cestovania, vedy, humoru až po jedlo, módu a mnoho ďalších.

Novinka je určená tak pre poslucháčov, ale aj pre inzerentov, ktorí môžu využiť na našom trhu jedinečnú reklamnú platformu. Digitálna audio reklama sa tam môže nakupovať priamo, ale aj programaticky cez viaceré DSP. Zásah je presný podľa cielenia, od športovcov, cez vyznávačov zdravého životného štýlu, až po ľudí z biznisu, ktorí si radi vypočujú odborné diskusie.

Ako PodmazBot funguje, si môžete vyskúšať  http://bit.ly/PodmazBot.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
30. máj 2023 03:20