StoryEditor

Siedmy hypermarket Tesco v Martine

24.10.2001, 00:00

Spoločnosť Tesco Stores SR otvori 27. októbra 2001 svoj siedmy hypermarket na Slovensku, tentokrát v Martine, s ambíciou ponúkať svoje služby predovšetkým obyvateľom Turca, Oravy a Liptova.

Nový hypermarket Tesco Martin bude na predajnej ploche 7 137 m2 ponúkať viac ako 60 tis. druhov tovaru. Parkovacia plocha pred hypermarketom poskytuje 668 parkovacích miest.

Spoločnosť Tesco v novom hypermarkete pripravila i špeciálnu akciu pre svojich zákazníkov: „Tesco – to sa oplatí“, s ponukou tovarov bežnej spotreby za trvalo znížené ceny.

Spoločnosť Tesco vstúpila na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti na Slovensku prevádzkuje 5 obchodných domov a 6 hypermarketov. Do konca roka plánuje otvoriť ešte jeden hypermarket, v Prešove.

Zdroj: Redakcia Stratégie

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
20. december 2025 09:41