StoryEditor

Stratégie obohatili obsah a zmenili dizajn

01.02.2012, 23:00

Čoskoro pribudne aj redizajnovaný web Strategie.sk. Na ňom zlúči vydavateľstvo Ecopress všetok marketingový, mediálny a reklamný B2B online obsah.

Jediný odborný mesačník o marketingu, reklame a médiách na Slovensku vyšiel v redizajnovanej podobe. Cieľom zmenenej grafickej úpravy je ponúknuť čitateľom nielen modernejší, ale najmä prehľadnejší formát B2B titulu. Nový koncept  nesledoval iba zmeny v grafickom layoute, ale aj v obsahovej štruktúre.

„Podstatnejšia je hodnota informácie. Aj s tým vedomím sme upravovali koncept časopisu Stratégie. S pokorou voči informáciám a s vedomím, že pre našich čitateľov je dôležité poznať nielen trendy, ale i názory vplyvných ľudí z odborov,“ vysvetlil koncepciu nového layoutu šéfredaktor Daniel Köppl.

Už v januárovom čísle prinášajú Stratégie množstvo zaujímavých rozhovorov – s marketingovým riaditeľom Kofoly Jiřím Vlasákom, šéfom Piano Media Tomášom Bellom alebo spoluzakladateľom Istropolitana Ogilvy či CEO Zaraguza digital Milanom Lechnickým. Zaujímavou novinkou je aj Okrúhly stôl Stratégií, ktorý v aktuálnom vydaní sprostredkúva odpovede zadávateľov a odborníkov z branže na tému vernostných programov.

Spolu so zmenou layoutu Stratégií prišla aj upravená podoba pre iPad. Novinkou je nielen kompletný obsah tlačeného vydania vrátane príloh, ale najmä nové interaktívne prvky. Noviniek Stratégií je však viac. Čoskoro pribudne aj redizajnovaný web Strategie.sk. Na ňom zlúči vydavateľstvo Ecopress všetok marketingový, mediálny a reklamný B2B online obsah. Posilní obsahovú stránku o nové, pôvodné témy a pod Stratégie.sk začlení aj web Marketér.sk, ktorý dosiahol v januári najvyššiu návštevnosť vo svojej histórii.

Zdroj: Ecopress

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
17. november 2025 22:22