StoryEditor

Budweiser Budvar zmenil distribúciu aj pivné sklo

10.10.2012, 10:47
Budweiser Budvar sa chce priblížiť svojim zákazníkom, preto dováža na Slovensko pivo prostredníctvom novej dcérskej spoločnosti. Súčasťou zmien sú aj úplne nové pivové poháre od známeho dizajnéra Ronyho Plesla.

Spoločnosť Budweiser Budvar SK sa na slovenskom trhu stala výhradným distribútorom pivných značiek Budvar a Pardál. Nahradzuje tak doterajší model distribúcie, ktorú zastrešovali traja lokálni obchodní partneri. Dôvodom zmeny je zefektívnenie procesov distribúcie piva.

Zmena distribúcie Budvaru na Slovensku nie je jedinou zmenou s ktorou sa zákazník môže v súčasnosti stretnúť. Budweiser Budvar totiž prináša novú kolekciu pivného skla s jednotným designovým konceptom. Návštevníci reštaurácii a pubov si budú môcť vychutnať Budweiser Budvar v nových pohárov v tvare siluety písmena „B“. Český výrobca chce tak zvýrazniť originalitu a kvalitu svojich produktov a výrazne sa odlíšiť od konkurenčných značiek. 

 

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
16. júl 2025 11:15