Rádio Expres prináša Biznis ponuku leta - každý zadávateľ reklamy dostane ku každým 10-tim spotom alebo čítaným oznamom dalšie 3 spoty (alebo oznamy) navyše, a okrem toho všetky štandardné podmienky a zľavy k tomu.
Ponuka platí na všetky kampane, ktoré budú odvysielané počas letných mesiacov júl a august 2013 a akciová ponuka na ďalšie 3 spoty navyše platí pri zakúpení minimálne 10 spotov (pri objednávke 20 spotov získa klient 6 spotov zadarmo, atď.).
"Ide o mimoriadne výhodnú letnú ponuku bez komplikovaných podmienok, ktorá platí pre každého nášho klienta – verného, aj úplne nového," avizuje obchodná šéfka rádia Lenka Čamborová.
Letná B2B ponuka najpočúvanejšej slovenskej stanice bude podporená rádio spotmi, printovou i webovou kampaňou.
Zdroj: mia