Spoločnosť medias media, najväčší poskytovateľ reklamných digitálnych priestorov na Slovensku, od dnešného dňa zahajuje prvú DOOH výstavu obrazov. Na digitálnych veľkoplošných obrazovkách sa predstaví umelkyňa Teal Swan (známa ako Teal Scott) a jej frekvenčné obrazy. Výstava potrvá do konca júna.
„Naše obrazovky sú denne využívané našimi klientmi, ktorí prostredníctvom nich zdieľajú svoje reklamné posolstvá okoloidúcim. Tento mesiac sme sa rozhodli dať priestor zaujímavej umelkyni, ktorej cieľom je šíriť pozitívnu energiu všetkým ľuďom prostredníctvom jej obrazov. Sme poctení, že Teal Swan prijala naše pozvanie a stala sa súčasťou našej snahy robiť veci inak a lepšie,“ hovorí autorka nápadu a Managing Director medias media, Linda Petríková.
„Spoločnosť je čoraz menej citlivá voči informáciám, ktoré prúdia do nášho vedomia podprahovo. Preto mi napadlo dať vibračné obrazy, ktoré tvorím na billboardy tak, aby ľudia, ktorí uviaznu v zápche alebo ráno prechádzajú okolo nich do práce, boli ovplyvnení pozitívnymi vibráciami, pozitívnou podprahovou informáciou,“ hovorí umelkyňa Teal Swan.
DOOH výstava obrazov je realizovaná od 3. do 30. júna na digitálnych obrazovkách medias media na ŠH Pasienky, na križovatke Mlynské nivy – Karadžičova, či na bratislavskom výjazde a príjazde, smer Šamorín a na OC CENTRAL a OC Avion.
Zdroj: Miroslava Klempová

