UEFA EURO 2016 začína dnes o 21:00 prvým zápasom Francúzsko - Rumunsko. Na šampionáte vo Francúzsku sa premiérovo predstaví aj slovenská reprezentácia, ktorá má pod vedením Jána Kozáka za sebou fantastickú kvalifikačnú fázu. V B-skupine čaká slovenský výber postupne Wales (11.6.,18:00), Rusko (15.6.,15:00) a Anglicko (20.6.,21:00).
RTVS je exkluzívnym vysielateľom futbalových majstrovstiev Európy 2016 pre územie Slovenskej republiky, prenosy zo zápasov odvysiela televízia na Jednotke, Dvojke, prostredníctvom rozhlasových priamych prenosov, ale aj na špeciálnom webe.
Rozpis priamych prenosov v televízii: | ||||
---|---|---|---|---|
10.06.2016 | 21:00 | piatok | Jednotka | Francúzsko - Rumunsko |
11.06.2016 | 15:00 | sobota | Dvojka | Albánsko - Švajčiarsko |
18:00 | Jednotka | SLOVENSKO – WALES | ||
21:00 | Jednotka | Anglicko – Rusko | ||
12.06.2016 | 15:00 | nedeľa | Dvojka | Turecko – Chorvátsko |
18:00 | Dvojka | Poľsko – Severné Írsko | ||
21:00 | Jednotka | Nemecko – Ukrajina | ||
13.06.2016 | 15:00 | pondelok | Dvojka | Španielsko – Česko |
18:00 | Dvojka | Írsko – Švédsko | ||
21:00 | Jednotka | Belgicko – Taliansko | ||
14.06.2016 | 18:00 | utorok | Dvojka | Maďarsko – Rakúsko |
21:00 | Jednotka | Portugalsko – Island | ||
15.06.2016 | 15:00 | streda | Dvojka | SLOVENSKO – RUSKO |
18:00 | Dvojka | Rumunsko – Švajčiarsko | ||
21:00 | Jednotka | Francúzsko – Albánsko | ||
16.06.2016 | 15:00 | štvrtok | Dvojka | Anglicko – Wales |
18:00 | Dvojka | Ukrajina – Severné Írsko | ||
21:00 | Jednotka | Nemecko – Poľsko | ||
17.06.2016 | 15:00 | piatok | Dvojka | Taliansko – Švédsko |
18:00 | Dvojka | Česko – Chorvátsko | ||
21:00 | Jednotka | Španielsko – Turecko | ||
18.06.2016 | 15:00 | sobota | Dvojka | Belgicko – Írsko |
18:00 | Dvojka | Island – Maďarsko | ||
21:00 | Jednotka | Portugalsko – Rakúsko | ||
19.06.2016 | 21:00 | nedeľa | Jednotka | Francúzsko – Švajčiarsko |
21:00 | Dvojka | Rumunsko – Albánsko (live web + záznam :2) | ||
20.06.2016 | 21:00 | pondelok | Jednotka | SLOVENSKO – ANGLICKO |
21:00 | Dvojka | Rusko – Wales (live web + záznam :2) | ||
21.06.2016 | 18:00 | utorok | Dvojka | Nemecko – Severné Írsko |
18:00 | Dvojka | Ukrajina – Poľsko (live web + záznam :2) | ||
21:00 | Jednotka | Česko – Turecko | ||
21:00 | Dvojka | Španielsko – Chorvátsko (live web + záznam :2) | ||
22.06.2016 | 18:00 | streda | Dvojka | Island – Rakúsko |
18:00 | Dvojka | Portugalsko – Maďarsko (live web + záznam :2) | ||
21:00 | Jednotka | Taliansko – Írsko | ||
21:00 | Dvojka | Belgicko – Švédsko (live web + záznam :2) | ||
25.06.2016 | 15:00 | sobota | Dvojka | osemfinále: A2 – C2 |
18:00 | Dvojka | osemfinále: B1 – 3A/C/D | ||
21:00 | Jednotka | osemfinále: D1 – 3B/E/F | ||
26.06.2016 | 15:00 | nedeľa | Dvojka | osemfinále: A1 – 3C/D/E |
18:00 | Dvojka | osemfinále: C1 – 3A/B/F | ||
21:00 | Jednotka | osemfinále: F1 – E2 | ||
27.06.2016 | 18:00 | pondelok | Dvojka | osemfinále: E1 – D2 |
21:00 | Jednotka | osemfinále: B2 – F2 | ||
30.06.2016 | 21:00 | štvrtok | Jednotka | štvrťfinále |
01.07.2016 | 21:00 | piatok | Dvojka | štvrťfinále |
02.07.2016 | 21:00 | sobota | Jednotka | štvrťfinále |
03.07.2016 | 21:00 | nedeľa | Jednotka | štvrťfinále |
06.07.2016 | 21:00 | streda | Jednotka | semifinále |
07.07.2016 | 21:00 | štvrtok | Jednotka | semifinále |
10.07.2016 | 21:00 | nedeľa | Jednotka | finále |
Poznámka: Výber zápasov do priamych prenosov a do záznamov v dňoch 19. – 22. 6., keď sa končí program základných skupín, je predbežný a RTVS ho bude operatívne upravovať podľa vývoja v jednotlivých skupinách.
Zdroj: RTVS, red.