StoryEditor

Šokujúca zmena! Na moderátorskej stoličke Farmy vystriedal Evelyn Marek Fašiang

30.07.2022, 14:38
Autor:
michmich

TV Markíza pritom ešte začiatkom roka v klientskej brožúre predstavovala komičku ako tvár Farmy aj pre tento rok.

Televízia Markíza pripravuje do jesennej televíznej sezóny aj v poradí už 14. sériu obľúbenej reality šou Farma. Najsledovanejšia televízia sľubuje, že nové séria sa opäť predstaví v originálnom novom koncepte a s množstvom zaujímavých prekvapení.

Jedným z nich je aj zmena na poste moderátora, komičku Evu „Evelyn“ Kramerovú po štyroch sezónach vystrieda populárny herec Marek Fašiang, ktorého si diváci zamilovali najmä ako „tatuša“ Tomáša v seriálovom hite Oteckovia.

image

Nový moderátor Farmy.

Z veterinárnej ordinácie na Farmu 

„Úlohu moderátora som sa rozhodol prijať, pretože Farma patrí dlhé roky k najsledovanejším programom Markízy a je pre mňa česť a zároveň veľká profesijná výzva byť jej súčasťou. Presvedčila ma dôvera ľudí, ktorí za projektom stoja, nový formát tejto šou, ako aj fakt, že mám rád prírodu, zvieratá a hry. Najviac sa teším na natáčanie v exteriéri, konfrontácie s rôznymi typmi ľudí a na ochutnávku absolútne bio – eko homemade produktov, ktorými, dúfam, že ma farmári ponúknu,“ vyjadril sa Marek Fašiang, ktorý uplynulú jar bol jedným z jedenástich celebrít vo veľkolepej tanečnej šou Let‘s Dance.

image

Ako sadne moderovanie Marekovi uvidíme začiatkom septembra.

Evelyn berie zmenu pozitívne a teší sa na nové výzvy: „Boli to krásne štyri roky môjho života a som za ne televízii Markíza a najmä skvelým kolegom nesmierne vďačná. Je čas sa posunúť a inak ako zmenou sa posunúť nedá. Vnímam to ale ako mimoriadne priaznivú zmenu a projektu a môjmu nástupcovi držím palce.“

Evelyn tak odovzdáva moderátorský štafetu v najdlhšie vysielanej reality šou na Slovensku po štyroch sezónach. Komička v 10 sérii vystriedala moderátorku Kvetku Horváthovú, ktorá šou moderovala v rokoch 2011 až 2017. Marek Fašiang sa tak stane v poradí tretím a úplne prvým mužským moderátorom Farmy.

Markíza hľadá moderátov Farmy na tanečnom parkete?

Zaujímavosťou je, že rovnako ako Marek Fašiang, aj Evelyn dostala ponuku moderovať farmu po tom, ako tancovala v Let´s Dance. Evelyn skončila v roku 2017 na treťom mieste v tanešnej šou a hneď na to dostala príležitosť moderovať Farmu. Marek Fašiang bol jednou z tancujúcich celebrít Let´s Dance v aktuálnej skončenej jarnej tevíleznej sezóne a tiež hneď po jej ukončení dostal ponuku moderovať Farmu. 

image

evelyn opúšťa reality šou po 4 sezónach.

„Farma patrí medzi naše najúspešnejšie a najdlhšie vysielané projekty. Každý rok formát osviežujeme novými témami a prvkami, aby sme podporili jeho divácku atraktívnosť, a inak tomu nebude ani v prípade jesennej, už neuveriteľnej 14. série. Jednou z týchto noviniek je aj zmena na poste moderátora, ďakujeme Evelyn za štyri skvelé sezóny Farmy, ktoré sme spolu zažili, a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu pri iných projektoch. Zároveň vítame Mareka Fašianga na palube Farmy a veríme, že si ho diváci obľúbia aj v tejto preňho netradičnej polohe,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Fanúšikovia Farmy sa aj túto jeseň môžu tešiť na krásne prostredie, skvelých farmárov, veľké emócie a dramatickú akciu. Lokalitu, kde budú Farmu natáčať, koľko a akých farmárov vybrali však televízia Markíza zatiaľ tají. Víťaz získa nielen pozornosť celého Slovenska, ale aj atraktívnu finančnú výhru 75 000 eur.

Farma je globálny televízny hit, ktorý žne úspechy po celom svete už viac než 20 rokov. Predaný bol do vyše 50 teritórií a ďalšie stále pribúdajú.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
05. jún 2023 21:27