Zuzana Ťapáková
StoryEditor

Ľuboš Machaj potvrdil ďalšie nové meno v RTVS

11.08.2022, 11:41

Novou šéfkou marketingu a komunikácie je Zuzana Ťapáková.

Aktualizované:

Správu, ktorú avizoval generálny riaditeľ RTVS Ľuboš Machaj pre Plus 7 dní, potvrdila už samotná RTVS. Novou šéfkou marketingu a komunikácie RTVS je Zuzana Ťapáková.

„Na prácu v RTVS sa úprimne teším a verím, že v tomto prostredí budem môcť zúročiť svoje doterajšie skúsenosti a vedomosti z oblasti kultúry a médií. Najmä dúfam, že svojim pôsobením a prácou prispejem k napĺňaniu zámerov a ideí, ktoré pán generálny riaditeľ Ľuboš Machaj predstavil vo svojom projekte, a ktoré považujem za základ verejnoprávnosti,” povedala Zuzana Ťapáková.

„Už viackrát som deklaroval, že chcem v manažmente spolupracovať s ľuďmi, s ktorými mám dobré pracovné skúsenosti z minulosti. S pani Zuzanou Ťapákovou som spolupracoval už pred mnohými rokmi v rámci Slovenského rozhlasu, neskôr sme boli spolu v pracovnom kontakte počas jej pôsobenia v TV Markíza. Je to, podľa môjho názoru, človek, ktorý sa, ako jeden z mála na slovenskom trhu, vyzná v televíznej štruktúre, dokáže zhodnotiť výtlak jednotlivých formátov a vie v rámci marketingu nájsť nové cesty v externej aj internej komunikácii. Som presvedčený o tom, že bude pre RTVS oporou a človekom, ktorý posunie veci ďalej,“ vyjadril sa generálny riaditeľ RTVS Ľuboš Machaj.

Ťapáková do roku 2010 viedla televíziu Markíza z pozície generálnej riaditeľky. Predtým v najsledovanejšej televízii pôsobila ako riaditeľka Centra marketingu, stála dokonca pri založení Markízy.
Zuzana Ťapáková vyštudovala divadelnú a filmovú vedu na VŠMU. Skúsenosti z marketingu nabrala aj v začiatkoch kariéry, keď v deväťdesiatych rokoch pracovala pre  agentúry GGK a MARK/BBDO. Bola tiež mediálnou poradkyňou na ministerstve zahraničných vecí Miroslava Lajčáka.

Pripomeňme si, že novou šéfkou spravodajstva verejnoprávnej televízie sa stane Mária Hlucháňová, šéfom programu televízie Vincent Štofaník a programovým riaditeľom rozhlasu bude Ľuboš Černák.Obchodu bude šéfovať Miriam Kittler.

 

 

01 - Modified: 2023-09-05 14:09:07 - Feat.: - Title: Veľký prehľad politických diskusií. Kedy a kde uvidíte svojich obľúbených politikov? 02 - Modified: 2023-07-12 14:19:35 - Feat.: - Title: Televízie a sociálne siete: Vieme na ktorých bodujú, či riešili hackerov a či mažú komenty 03 - Modified: 2023-05-05 16:41:17 - Feat.: - Title: RTVS: Pri premiérovom prejave sme si splnili povinnosť, za obsah nezodpovedáme 04 - Modified: 2023-05-05 16:40:10 - Feat.: - Title: Sociológ Vašečka: Hegerova komunikácia bola fatálna, poškodil sebe aj strane 05 - Modified: 2023-03-17 11:43:22 - Feat.: - Title: Vieme prví: Marek Makara má skončiť v O 5 minút 12
menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
03. október 2023 23:01