StoryEditor

Štartuje nové Rádio ROCK, prinesie rockové hity od 80. rokov po súčasnosť

26.09.2022, 11:36
Autor:
redred
  • Po zaniknutom rockovom rádiu Anténa Rock prichádza do rozhlasového a online éteru nové rockové médium.  
  • Tri dni pred oficiálnym štartom vysielania sa na frekvenciách rádia spustí tisíc rockových hitov.
  • Herec a rocker Robo Roth bude nielen hlasom rádia, ale predstaví sa aj v úlohe moderátora.

Nové rockové rádio naplno zaznie v slovenskom éteri už 3. októbra 2022. Tri dni pred oficiálnym štartom vysielania sa na frekvenciách rádia spustí originálne odpočítavanie - zaznie tisíc rockových hitov do štartu Rádia ROCK. Prvý deň vysielania bude plný prekvapení a hostí naživo v štúdiu.

Rádio ROCK prinesie najväčšie rockové hity od 80. rokov po súčasnosť, populárnych moderátorov Tomaggia a Sifona, nezameniteľný hlas Roba Rotha a k tomu spoľahlivé a aktuálne informácie.

image

Štúdio nového slovenského rádia.

„Tešíme sa na to, bude to úspešné naplnenie našej snahy o návrat rockového rádia do éteru. Ďakujem všetkým, ktorí nás podporili. Slovensko si zaslúži rockové rádio a verím, že nové Rádio ROCK splní očakávania svojich poslucháčov. Tvorí ho skúsený tím, ktorý sa môže oprieť o silné zázemie spoločnosti BauerMedia Audio Slovakia. Rádio ROCK perfektne zapadne do portfólia našich staníc a zároveň bude významným obohatením slovenského éteru,“ dodáva programový riaditeľ spoločnosti Rasťo Bečaver

Jedinečná ranná show s Tomášom Kadlecom „Tomaggiom“ a Ľubou Tomášikovou odštartuje program rádia počas pracovných dní v čase od 6:00 do 10:00. Herec a rocker Robo Roth bude nielen hlasom rádia, ale predstaví sa aj v úlohe moderátora od pondelka do piatka vždy od 13:00 do 14:00.

Popoludňajšie vysielanie od 14:00 do 17:00 bude patriť Matejovi Mervartovi známemu pod prezývkou Sifon.

Tomaggio aj Sifon sú bývalí moderátori zaniknutého rádia Anténa Rock. 

Vo večerných časoch dostanú v Rádiu ROCK priestor relácie venované špecifickým žánrom a rôznym obdobiam domácej aj svetovej rockovej hudby.

image

V rádiu Rock budú moderovať aj bývalé hlasy zo zaniknutého Anténa Rock.

V programe počas pracovných dní nebudú chýbať najnovšie správy, počasie a dopravný servis. V rannej show v polhodinových intervaloch a počas dňa každú hodinu.

Rádio ROCK bude v FM pásme vysielať v Bratislave a Trenčíne, prostredníctvom digitálneho vysielania pokryje 50 percent Slovenska a samozrejmosťou bude online stream na www.radiorock.sk

BauerMedia Audio Slovakia zastupuje štyri rádiá – Rádio Expres, Europa 2, Melody a Rádio ROCK. Ide o najsilnejšiu mediálnu audio skupinu na slovenskom trhu. Je súčasťou BauerMedia Group, ktorá tvorí obsah a poskytuje služby celosvetovo pre viac ako 200 miliónov čitateľov a poslucháčov. Spoločnosť Bauer, ktorá je rodinnou firmou už po 5 generácií, pôsobí v 14 krajinách a má približne 15 000 zamestnancov.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
03. jún 2023 08:58