Na hrane budú diskutovať súčasný minister vnútra R. Mikulec a bývalá ministerka vnútra D. Saková.
StoryEditor

Na hrane budú diskutovať Roman Mikulec a Denisa Saková

19.10.2022, 17:48
Autor:
redred
  • Divákom prinesú aj exkluzívny prieskum agentúry AKO o šoférovaní pod vplyvom alkoholu.
  • Moderátorka zároveň zverejní najnovšie preferencie politických strán od agentúry AKO pre reláciu Na hrane.

Každý týždeň, vo štvrtok večer, sa v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam. Do tohtotýždňovej si moderátorka a dramaturgička Jana Krescanko Dibáková pozvala ministra vnútra SR Romana Mikulca (OĽANO) a poslankyňu NR SR (HLAS-SD) a exministerku vnútra Denisu Sakovú.

Hovoriť budú o vražde a útokoch proti LGBT+ komunite, o postupe polície pri objasňovaní skutku, ale aj o opatreniach polície na zaistenie bezpečnosti (LGBT+, židovská obec, predsedavlády) a o opatreniach proti nenávistným prejavom. Rozprávať sa budú aj o alkohole za volantom a zmenách pre zlepšenie stavu.

Divákom prinesú aj exkluzívny prieskum agentúry AKO o šoférovaní pod vplyvom alkoholu. Moderátorka zároveň zverejní najnovšie preferencie politických strán od agentúry AKO pre reláciu Na hrane. Politickú diskusiu si môžete pozrieť na TV JOJ o štvrtok 20. októbra o 21:45 na JOJke.

Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie  na webe www.hrane.joj.sk.

Na hrane si môžete poztrieť aj na novej spravodajskej stanici JOJ 24, kde sa relácia po diskusii neskončí a nová spravodajská televízia odvysiela aj odpovede diskutujúcich na divácke otázky.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
03. jún 2023 06:29