Europa 2 prináša novú rannú show s populárnou dvojicou SketchBros.
StoryEditor

Europa 2: Novú rannú šou posilní hviezda seriálu Oteckovia

08.11.2022, 09:17
Autor:
redred

Rádio okrem novej šou SketchBros rozširuje aj podiel moderovaného vysielania.

Rádio Europa 2 predstavilo v pondelok 7. novembra novú rannú show s populárnou dvojicou SketchBros. Oliver Oswald a Samo Procházka budú vo vysielaní každé ráno od 6:00 do 9:00 hodiny.

Najbláznivejšia ranná show v slovenskom éteri chce posúvať hranice rádiovej zábavy a prinesie unikátne prepojenie onair a online obsahu, keďže moderátori Oliver a Samo žijú na sociálnych sieťach so svojimi poslucháčmi a followermi.

„Naším cieľom je ľuďom prinášať za každých okolností úsmev a pozitívne informácie. Sme radi, že to teraz môžeme robiť od skorého rána. Budeme robiť všetko pre to, aby sme vystavali rannú show, ktorá bude úplne iná od ostatných,“ hovorí s úsmevom Samo Procházka.

Oliver Oswald dodáva: „Je to pre mňa obrovská výzva. Dovolím si tvrdiť, že jedna z najväčších v mojom živote. Idem si to užiť naplno spolu s poslucháčmi.“

image

Novú rannú šou SketchBros budú moderovať Oliver Oswald a Samo Procházka.

Zmien prichádza viac

Nová ranná show Europy 2 je dostupná aj ako podcast. Zmien vo vysielaní je viac.

Moderátorka Michaela Homolková, ktorá doteraz vysielala ráno na Europe 2, odchádza na materskú dovolenku. Jej kolega Vlado Varecha dostal nový vysielací čas v pracovných dňoch od 9:00 do 14:00. Šorty a Becca budú svoju štvorhodinovú popoludňajšiu show štartovať o 14:00 hodiny.

Europa 2 potvrdzuje, že je atraktívnou značkou a oslovuje stále viac poslucháčov. Podľa najnovšieho prieskumu MML-TGI (Q3/2022) sa stala komerčnou trojkou medzi rádiami v dennej aj týždennej počúvanosti.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
21. júl 2024 17:25