StoryEditor

Na obrazovky RTVS prichádza nová súťažná kuchárska šou

30.12.2022, 13:20
Autor:
redred

Nový formát vystrieda počas nedeľného podvečera legendárnu reláciu Tajomstvo mojej kuchyne.

Tajomstvo mojej kuchyne vysielala RTVS dlhých 13 rokov, pričom dlhoročou tvárou tejto šou bola herečka Kamila Magálová a kuchár Pavol Pospíšil.

image

Tajomstvo mojej kuchyne

Nová súťažná kuchárska relácia RTVS Pravidlá mojej ženy vychádza zo svetoznámej šou, v ktorej si dva páry pod vedením skúseného šéfkuchára zmerajú svoje sily v príprave chutných jedál.

image

Pravidlá mojej ženy.

Súťaž sa skladá z dvoch kôl, počas ktorých budú odhalené kuchárske zručnosti partneriek aj šikovnosť ich partnerov a súčasne diváci nahliadnu aj do fungovania rodín, manželstiev či partnerstiev, a budú môcť sledovať ich komunikáciu, zohratosť i drobné láskavé nezhody.

Pravidlá mojej ženy má okrem zábavy má ponúknuť aj množstvo kuchárskych inšpirácií.

V tejto úplne novej kuchárskej relácii v každom páre je jeden z manželov v kuchyni, zatiaľ čo druhý z manželov ho vedie cez slúchadlo!

Táto šou má viac ako 150 epizód odvysielaných v domovskom Francúzsku a lokálne verzie vysielali aj v Brazílii, Thajsku, Alžírsku, Turecku, či Rumunsku. A teraz prichádza na Slovensko.

Šefkuchárskou hviezdou novej šou bude Peter Duranský. Peter je prvým Slovákom, ktorý získal Michelinskú hviezdu a patrí medi najúspešnejších Slovákov vo svete gastronómie.

image

Šefkuchárskou hviezdou novej šou bude Peter Duranský, ktorý vlastníl Michelinskú hviezdu a patrí medi najúspešnejších Slovákov vo svete gastronómie.

„Je to pre mňa niečo nové, keďže ide o  úplne odlišnú formu varenia, na akú som zvyknutý. Samozrejme, teším sa a dúfam, že odovzdám súťažiacim niečo z toho, čo som sa sám naučil, kus seba a možno to zmení ich pohľad na prípravu jedál a varenie celkovo. Moderátorská pozícia bude pre mňa niečo úplne nové a mám voči tomu samozrejme rešpekt, ale beriem to ako novú výzvu v mojej kariére a pevne verím, že diváci sa môžu tešiť na veľmi chutné recepty, ktoré si budú môcť pripraviť doma,“vyjadril sa Peter Duranský.

Ak ste odvážny pár a funguje vám to spoločne aj v kuchyni, príďte predviesť kuchárske svoje umenie do novej šou a zabojujte o hlavnú výhru. Už teraz sa môžete prihlásiť cez jednoduchý webový dotazník na stránkach RTVS.

Šou Pravidlá mojej ženy budú môcť diváci sledovať od 15. januára každú nedeľu o 18.20 h na Jednotke.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
05. jún 2023 03:01