Markíza vyspustila do éteru ďalšie tri mená súťažiacich nového ročníka Let´s Dance.
StoryEditor

Poznáme mená ďalších troch hereckých hviezd, ktoré mieria do Let´s Dance

09.01.2023, 12:17
Autor:
michmich

Televízia Markíza odhalila už polovicu celebritných súťažiacich, ktorí svoje tanečné umenia v spoločenských tancoch predvedú na parkete. Šou odštartuje v marci.

Do zoznamu nového ročníka celebritných tanečníkov v Let´s Dance sa ku už známenu trojlístku Mariánovi Gáboríkovi, Borisovi Valábikovi a kubánskemu hercovi Máriovi Cimarrovi, ktorého u nás preslávila telenovela Skrytá vášeň, zaraďujú ďalšie tri známe osobnosti slovenského šoubiznisu. Svoje tanečné schopnosti predvedú traja slovenskí herci.

image

Prvý trojlístok účinkujúcich.

Prvé meno je Helena Krajčiová, ktorá je známa z viacerých seriálov televízneho lídra ako Ordinácia v ružovej záhrade, Búrlivé víno, Šťastní vs. Šťastní či Chatári. Najnovšie ju budete oddnes môcť sledovať aj v novom dennom podvečernom seriáli Markízy Mama na prenájom.

Bude tam hrať slobodnú redaktorku časopisu, mudrlantku so svojráznym štýlom, ktorá má názor na všetko.

image

Tancovať na parkete bude aj Helena Krajčiová.

No od marca bude môcť Helena Krajčiová okrem hereckého umenia predviesť aj svoj prirodzený talent na tanečnom parkete.  

Do Let´s Dance smeruje aj jej herecká kolegyňa Jana Kovalčíková, ktorá s Helenou hrala v rovnakom seriáli Chatári, ale aj v Svätom Maxovi, ale úspešne hrala niekoľko rokov aj v Oteckoch.  

“Som nesmierne potešená, že budem účastná tak nádherne elegantného programu a skvelej zábavy na vysokej úrovni. Pevne verím, že splníme očakávania a šou naplníme humorom, kvalitou a aj správnou dávkou trapasov,” hovorí s úsmevom Janka.

Tretím dnešným odhaleným menom je charizmatický model, študent medicíny a, v neposlednom rade, herec zo seriálového megahitu Druhá šanca, Victor Ibara. 

Ten bude po Jánovi Koleníkovi a Adamovi Bardym teda ďalší herec z Druhej šance na tanečnom parkete Let´s Dance.

image

Jana Kovalčíková rovnako prijala pozvanie do Let´s Dance.

Obom menovaným sa v minulej sériií darilo, skončili na druhom a treťom mieste. Zopakuje ich úspech aj ich seriálový kolega?

Tanečný kolotoč sa roztočí v marci

Poznáme síce zatiaľ len polovicu účinkujúcich ôsmej Let´s Dance, ale už teraz to vyzerá na veľmi silný ročník.

Markíza púšťa mená účinkujúcich do éteru postupne, no mená moderátorov a poroty zatiaľ drží v tajnosti. V 7. sérii zvolila Markíza za moderátora šou Viktora Vinczeho a rádiovú spíkerku a herečku Martinu Zábranskú.

Do poroty si ku Jánovi Ďurovčíkovi, Tatiane Draxler a Adele Vinczeovej sadol kontroverzný nováčik poroty, ale za to stabilný porotcu z nemeckej verzie šou, Jorge González. Tento rodený Kubánec si ale extravagantnými kostýmami, bezprostredným prejavom a vtipnými výrokmi získal srdcia Slovákov.

Markíza sa po úspechu 7. série s novým ročníkom poponáhľala a prináša ho doslova do roka do dňa od štartu predchádzajúcej série. Tá štartovala 6. marca tohto roku a 8. séria začne prvým kolom v nedeľu 5. marca.

image

Viktor Ibara bude po Jánovi Koleníkovi a Adamovi Bardym ďalší herec z Druhej šance na tanečnom parkete Let´s Dance.

Megašou Let’s Dance v minulostiu trhala rekordy sledovanosti. No počas svojej histórie má šou za sebou poriadnu sínusoidu čo sa týka počtu divákov, ktorí ju sledovali. 

Slovenská verzia zahraničného formátu Dancing with the Stars sa na obrazovkách Markízy udomácnila v roku 2006 a pre vysokú sledovanosť prvých sérií vysielala TV Markíza túto šou zaraďovala do vysielania každý rok.

Doteraz počas siedmych sérií v šou tancovalo 75 známych osobností.

Prvé dva ročníky boli suverénne nasledovanejšie. Priemerná sledovanosť prvej série dosahovala až 1 242-tisíc divákov.

Až piata séria už nenapĺňala očakávanie Markízy, preto jej vysielanie stopli v roku 2011 stopli.

Oživili ju až o 6 rokov neskôr, v roku 2017.

Zatiaľ poslednú siedmu sériu odvysielal televízny líder minulý rok, kedy šou znovu zaujala Slovákov a jej sledovanosť stúpala. Svojím tanečným umením ju ovládol herec Ján Koleník, ktorý bol favoritom súťaže už od prvého kola. 

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
03. jún 2023 13:52