StoryEditor

Šokujúce prestupy: Do nabitej zostavy Let´s Dance pribudol herec z Jojky a moderátor RTVS

16.01.2023, 13:52

Markíza loví súťažiacich v konkurenčných vodách. Čo minula všetky svojej interné známe tváre?

To, že lovil televízny líder celebritného súťažiaceho do Let´s Dance v konkurenčnom rybníku, sa už stalo aj minulý rok. Vtedy získal na tanečný parket dlhoročnú tvár TV JOJ Dianu Mórovú, ktorá bola niekoľko sezón tradičnou porotcovskou tvárou ťažiskovej jojkárskej šou Česko Slovensko má talent.

Túto sezónu sa Markíze podarilo zlákať predviesť svoj tanečný talent až dvom známym menám z konkurencie. A to hereckú hviezdu zo seriálu TV Joj a aktuálne tvár verejnoprávnej televízie. V oboch prípadoch ide o silné mená.

image

Prví traja účinkujpci Let´s Dance Marián Gáborík, Mario Cimmaro a Boris Valávik.

Do zoznamu celebritných tanečníkov v Let´s Dance tak pribudne ku štvorlístku Mariánovi Gáboríkovi, Borisovi Valábikovi, kubánskemu hercovi Máriovi Cimarrovi, ktorého u nás preslávila telenovela Skrytá váše  a exotickému Victorovi Ibarovi z Druhej šance, moderátor Milan Junior Zimníkoval a jedna z hlavných hviezd jojkráskej Nemocnice Richard Autner.  

Richard Autner sa síce v minulosti nachvíľu objavil aj v Oteckoch, ale stále platí, že je dlhodobou tvárou sledovanej Nemocnice, v ktorej hrá do samého zači...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
06. jún 2023 01:53