Diskutovať na hrane budú Boris Kollár a Peter Pellegrini.
StoryEditor

Na hrane budú diskutovať Boris Kollár a Peter Pellegrini

18.01.2023, 17:02
Autor:
redred

V relácii ponúknu divákom aj exkluzívny prieskum agentúry AKO o dátume predčasných volieb, a tiež najnovšie preferencie politických strán.

Každý týždeň, vo štvrtok večer, sa v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam. Tento týždeň pozvala moderátorka Jana Krescanko Dibáková do štúdia Na hrane diskutovať vo štvrtok 19. januára predseda NR SR a predseda Sme rodina Boris Kollár a poslanec NR SR a predseda HLAS-SD Peter Pellegrini.

Hovoriť budú o rokovaniach o predčasných parlamentných voľbách, ale aj o opatreniach, rozhodnutiach a o plánoch, ktoré je potrebné prijať a realizovať do volieb. Divákom ponúkneme exkluzívny prieskum agentúry AKO pripravený pre reláciu Na hrane o dátume predčasných volieb, a tiež najnovšie preferencie politických strán.

Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie  na webe www.hrane.joj.sk.

Sledujte Na hrane vo štvrtok 19. januárao 21:45 hodine na JOJke a na novej spravodajskej stanici Joj 24.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
08. jún 2023 06:03