StoryEditor

Toto je kompletná zostava Let´s Dance. Pri profesionálnych tanečníkoch vytiahla Markíza zaujímavé mená

14.02.2023, 12:23
Autor:
michmich

Markíza stavila až na 8 pôvodných tanečných majstrov, ktorí sa objavia aj v tejto sérii, ale televízia povolala do šou aj štyroch profesionálov z cudziny.

„Túto jar nás znovu čaká silná dávka emócií, noblesy a kultivovaného humoru v najvýpravnejšej šou na trhu – Let‘s Dance. Podarilo sa nám dať dokopy naozaj silnú zostavu účinkujúcich, vrátane poroty a moderátorov. Už počas prípravnej fázy, kedy sa všetci stretli pri výrobe promo materiálov, bolo cítiť, že si sadli a že vytvoria skvelú partiu. Ja osobne sa už teraz veľmi teším na začiatok,“ zhodnotil kreatívny producent a režisér šou Pepe Majeský.  

Mária Čírová vyfasovala Francúza Jorisa Yacouba a herečka Jana Kovalčíková zasa Čecha Viléma Šíra (minulý rok tancoval s herečkou Zuzanou Kubovčíkovou Šebovou).

image

Milan Junior Zimnýkoval a Radka Britaňáková a minuloročný víťaz Ján Koleník.

Ďalšie dve herečky rozdelili do párov nasledovne. Helena Krajčiová dostala Taliana Fabia Bellucciho (v minulosti tancoval s Petrou Vajdovou, ktorá musela šou predčasne opustiť a minulý rok bola jeho partnerkou účastníčka reality šou Love Island Aicha) a Gabika Marcinková bude tancovať s českým „bratom“ Matyášom Adamcom.

image

Jana Kovalčíková a Vilém Šír a Richard Autner a Dominika Rošková.

Tanečníčka Simona Brecíková minulý rok tancovala s moderátorom politickej relácie Na telo Michalom Kovačičom a tento rok vyfasovala exotického herca z Druhej šance Victora Ibaru.

image

Porota.

Vlaňajšia strieborná účastníčka Dominika Rošková to po Adamovi Bardym skúsi tento rok s hercom Richardom Autnerom a Marek Klič vymenil Kristínu Svarinskú za paralympioničku Henrietu Farkašovú.

image

Mario Cimarro a Vanda Poláková a Mária Čírová a Joris Yacoub.

Sympatická a húženvnatá tanečníčka Eliška Lenčešová, ktorá sa minulý rok natrápila s zápasníkom Atilom Végom, dostala znovu športovca. Tentoraz s ňou bude drať tanečné topánky Boris Valábik.

Na tanečnom parkete sa bude znovu zvŕtať aj minuloročná víťazka Vanda Poláková s novým partnerom kubánskym hercom z telenovely Divoká vášeň Máriom Cimarrom. Jej minuloročná aprtner a víťaz predchádzajpceho ročníka Ján Koleník sa presúva do poroty. Bude teda zaujímavé sledovať, ako sa zhostí hodnotenia svojej ex-tanečnej partnerky.

image

Henrieta Farkašová a Marek Klič a Marián Gáborík a Ivana Gáborík.

Na parket sa vracia aj niekoľkonásobná hviezda tejto šou Ivana Gáborík. Tá si zobrala pod patronát svojho známeho manžela Mariána Gáboríka.

Novinky v porote aj za moderátorským mikrofónom

Markíza púšťala mená účinkujúcich do éteru postupne a nedávno prestavila aj zloženie poroty. Ku minuloročným trom porotcom Jánovi Ďurovčíkovi, Adele Vinczeovej a Tatiane Draxler sa do poroty posadí aj nováčik a zároveň minuloročný víťaz tejto šou Ján Koleník. 

image

Victor Ibara a Simona Brecíková a Helena Krajčiová a Fabio Bellucci.

Ten nahradí na stoličke minuloročného nováčika, Kubánca Jorgeho Gonzáleza, ktorý žije v Nemecku. Temperamentému Jorgemu tak zostalo porotcovanie len v nemeckej verzii tanečnej šou. Na jeho extravagantné kostýmy, bezprostredný prejav a vtipne nedokonalú slovenčinu môžeme tento rok zabudnúť.

image

Let´s Dance budú tento rok moderovať Viktor Vincze a nováčik Lucia Hlaváčková.

Zmena nastala aj na moderátorskej stoličke. Popri Viktorovi Vinczem sa mikrofónu chopí nová tvár Lucia Hlaváčková. Táto nová tvár moderuje Teleráno a v minulosti robila redaktorku spravodajstva, rovnako ako Viktor Vincze. Nahradila tam minuloročnú moderátorku Martinu Zábranskú, ktorá aktuálne hviezdi v hlavnej úlohe denného romantického seriálu Mama na prenájom. 

image

Boris Valábik a Eliška Lenčešová a Gabika Marcinková a Matyáš Adamec.

Markíza sa po úspechu 7. série s novým ročníkom poponáhľala a prináša ho doslova do roka do dňa od štartu predchádzajúcej série. Tá štartovala 6. marca tohto roku a 8. séria začne prvým kolom v nedeľu 5. marca.

Megašou Let’s Dance v minulosti trhala rekordy sledovanosti. No počas svojej histórie má šou za sebou poriadnu sínusoidu čo sa týka počtu divákov, ktorí ju sledovali. No tá zatiaľ posledné sa znovu tešila mimoriadnej priazni divákov.

Let‘s Dance vzniká na základe licencie podľa pôvodného formátu Strictly Come Dancing z dielne britskej BBC, ktorý už bol úspešne predaný do viac než 60 teritóriípo celom svete pod distribučným názvom Dancing with the Stars. Boduje napríklad aj v USA, kde uplynulú jeseň prebehla už neuveriteľná 31. séria, či v susednej Českej republike.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
03. jún 2023 13:20