Víťah Love Islandu súťaží s víťazom Farmy Filipom a účastníkom rovnakej reality šou Love Island a aj rovnakého ročníka Petrom.
StoryEditor

Nové posily v Survivor! Do drsnej reality šou si to namieril aj víťaz Love Islandu

15.02.2023, 07:23
Autor:
michmich

Adrenalínová reality šou z Dominikánskej republiky je jednou za nasledovanejších na streamovacej platforme Voyo.

Aj keď na prípravách aktuálneho druhého ročníka tejto drsnej reality šou sa spolupodieľajú TV Nova a aj TV Markíza, objavuje sa na televíznych obrazovkách len v Čechách. Slovenskí diváci si môžu adrenalínovú reality šou pozrieť len na streamovacej platforme Voyo. A práve tam už odvysiela Markíza šesť epizód a to s veľkým úspechom.

image

Súťaž o individuálnu imunitu.

Jeden z najsledovanejších titulov

„Šou Survivor sa na Voyo opäť teší vysokej popularite. Rovnako ako minulý rok, aj tento rok patrí k najsledovanejších titulom,“ povedal PR manažér šou za TV Markíza Andrej Slaninka. Podľa našich informácií sa s výrazným náskokom zaradila na prvé miesto najsledovanejšieho programu z aktuálnej ponuky Voyo.

Na oficiálnych účtoch televízneho lídra na sociálnych sieťach sa veľa fanúšikov pýta, prečo nevysielajú šou aj na televíznych obrazovkách. A ak Survivor hľadá veľa Slovákov aj na Voyo, tak je na mieste otázka, či nechce Markíza prehodnotiť svoje rozhodnutie a nevráti šou ešte do televízneho vysielania? 

image

Tím hrdinov.

No správy zo Záhorskej bystrice televíznych divákov nepotešia. „Titul neplánujeme nasadiť do televízneho vysielania. Tento rok je šou Survivor Česko & Slovensko určená exkluzívne pre streamovaciu službu Voyo,“ dodal Slaninka.

No Survivor prináša ešte jednu novinku. Kým po šiestich odvysielaných častiach opustili po vypadnutí z Duelu zatiaľ tri účastníčky, tak na ostrove je súťažiacich viac ako na začiatku. Ako je to možné? Do šou totiž v štvrtej epizóde prišli ďalší štyria súťažiaci. A jeden z nich je dokonca víťaz prvého ročníka Love Islandu Martin Kulhánek. Pridáva sa tak k ďalšiemu účastníkovi tejto zoznamovacej reality šou Petrovi Havránkovi, ktorý je v tomto ročníku Survivor v súťaži už od začiatku a zároveň aj aktuálnemu víťazovi Farmy Filipovi Fifqo Jánošovi. 

Kto teda sú štyria noví súťažiaci Survivor?

image

Martin - víťaz Love Islandu súťaží za tím Hrdinov.

Dvadsaťdeväťročný Martin Kulhánek je pôvodne zvárač, ale širšia verejnosť ho spoznala až v prvej sérii horúcej šou Love Island Česko & Slovensko, kde si našiel partnerku Lauru a spoločne ako pár zvíťazili. Teraz spoločne žijú na Slovensku. Televízni diváci si Martina obľúbili ako úprimného a slušného „drsniaka“. Teraz sa bojí, že sa tento imidž na ostrove v Dominikánskej republike neoplatí. „Keď som letel na Kanárske ostrovy, chcel som byť sám sebou, správať sa prirodzene. V šou Survivor to asi nejde. Snažiť sa vyjsť dobre s každým, rovná sa samovražda. Priznám sa, že trošku sa bojím, či sa dokážem prenastaviť. Nebojím sa hmyzu, hladov, ale bojím sa, že budem musieť intrigovať a ohovárať za niečím chrbtom,“ hovorí Martin.

 

image

Kristián obohatil tém Rebelov.

Kristian Kundrata (26) z Banskej Bystrice sa živí ako obchodný zástupca. Hlásil sa už do predošlej série šouSurvivor a bol sklamaný, keď nakoniec medzi súťažiacich nebol vybraný. Prihlásil sa teda znova, pretože veril, že na druhý pokus to už určite vyjde. A podarilo sa. Rád by v súťaži ukázalsvojej rodine, že nie je ako jeho otec, s ktorým má komplikovaný vzťah. Keď s niekým nesúhlasí, nemá problém oponovať, alebo svoj názor vyjadriť aspoň ironickým gestom. „Vždy som mal trochu podrezaný jazyk, čo sa týka komunikácie s ostatnými ľuďmi a nerobí mi to problém. Predtým som pracoval ako čašník, potom v čase lockdownov nejaký čas aj v realitke a teraz som pracoval ako obchodný zástupca. Takže som bol s ľuďmi v dennom kontakte a môžem povedať, že mám na nich aj dobrý odhad. To si myslím, že mi môže veľmi pomôcť, čo sa týka aj vzťahov v kmeni aj v tej sociálnej hre, ktorú považujem za zásadnú. A samozrejme nezabúdam na fyzickú kondíciu. Už viac ako tri roky pravidelne cvičím a behám, takže aj po tejto stránke som na súťaž dobre pripravený,“ hovorí sebavedome Kristian.

 

image

Paulína sa dostala do tému Hrdinov.

Študentka marketingu Pavlína Siegmundová (23) pochádza z Drnovic a verí, že dokáže svoje názory predať ostatným a nebojí sa byť vo vedúcej pozícii. Dáva prednosť čestnosti a spravodlivosti a vždy sa stavia na stranu slabších. Je solidárna a milá, ale keď ju niekto klame, alebo ju zradí, vie sa ozvať a povedať si to s dotyčným človekom z očí do očí. Pozornosť médií ju nie je úplne cudzia, za sebou má už účinkovanie v hranej reality šou Praha - Den& noc. „Fyzicky a psychicky som pripravená, ale uvidíme, či mi kondícia a vytrvalosť vydrží. Je to ale asi veľa o nastavení v hlave. Keď sa človek rozhodne, že si pre víťazstvo ide a nebojí sa toho, tak môže vyhrať. Som z dediny. Na veľa vecí som pripravená. Nebojím sa ničoho. Neštítim sa žiadnych zvierat. Založiť oheň, variť alebo chytanie rýb by pre mňa nemal byť žiadny problém,“ hovorí Pavlína.

 

image

Barbora išla do tímu rebelov.

Štvrtým prichádzajúcim je Barbora Krčálová (21) z Vranova nad Dyjí. Je študentkou práva, vo voľnom čase športuje a venuje sa modelingu, zúčastnila sa aj súťaže Miss Top SR. Možno by bola ideálnou kandidátkou na účasť v šou Love Island, ale za seba hovorí, že formát zoznamovacích súťažiach nie je nič pre ňu. Svoju účasť v šouSurvivor berie ako veľkú výzvu a chce ju naplno využiť, pretože si myslí, že po škole už nebude mať na podobné aktivity čas. Barbora extra strach nemá, ale je pred jedna vec, ktorej sa obáva. „Myslím si, že nikto nemôže byť pred touto súťažou úplne pripravený. Povedala by som, že tá skúsenosť je nakoniec takmer nepredvídateľná. Horšie ako miestne podmienky, pre mňa bude odlúčenie od priateľa. Nikdy som bez neho nebola tak dlho preč. Aj keď mu budem určite chýbať, tak ma podporil v rozhodnutí prihlásiť sa do Survivor,“ hovorí Barbora.

 

Predchádzajúci ročník natáčali v Dominikánskej republike tri mesiace. Natočený materiál vysielali takmer štyri mesiace, pričom sa museli počas celej šou pasovať s viacerými problémami. Hneď v úvode súťaže v Karibiku zaúradoval covid, keďže niekoľkým súťažiacich, ale aj členov realizačného tímu zistili pozitívne testy.

image

Tím Rebelov.

Ďalším problémom boli zranenia jednotlivých súťažiacich. Počas šou muselo kvôli zdravotným problémom odstúpiť až štyria súťažiaci. Uvidíme ako sa bude dariť tohtoročným súťažiacim.

Ak budú natáčať rovnako dlhú sériu adrenalínovej šou aj  tento rok, tak sa finále dočkáme až začiatkom mája. Vtedy sa dozvieme víťaza šou, ktorý si okrem výhry 100 tisíc eur odnesie aj titul Survivor.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
06. jún 2023 06:15