Prichádza nová stanica Joj Šport plus.
StoryEditor

Nečakané! Jojka spustí v sobotu ďalšiu stanicu. Vieme detaily jej vysielania

13.04.2023, 17:14
Autor:
michmich

Na trh prinesie nový program JOJ Šport Plus s obmedzenou dostupnosťou na streamovacej platforme Joj play.

Komerčná skupina JOJ rozšíruje týždeň svoje televízne aktivity. Po minuloročnom odštartovaní novej spravodajskej stanice JOJ 24, poteší tento raz znovu priaznivcov športu. Na trh prinesie nový program JOJ Šport Plus s obmedzenou dostupnosťou.

Online športový program JOJ Šport PLUS priaznivcom ponúkne rozšírenú porciu živých prenosov, ktoré by sa pri časovej kolízií rôznych športových podujatí nedostali ku divákovi v priamom prenose na lineárnej televíznej stanici JOJ Šport.

Na JOJ Šport PLUS odvysielame zápasy a podujatia, ktoré si zaslúžia byť v televízii, ale vzhľadom na časovú kolíziu s iným vrcholovým podujatím dlhodobejšie plánovaným v programe JOJ Športu ho nemôžeme zaradiť do vysielania naživo,“ uviedol šéf televízie JOJ Šport Roman Neuschl a dodal: „Divákom tak tieto podujatia prinesieme na separátnom streame, ktorý bude vždy fungovať len na daný konkrétny zápas na platforme JOJ Play.“ 

JOJ Šport PLUS bude vždy dostupný na domovskej stránke JOJ Play (www.jojplay.sk).

„JOJ Šport PLUS zatiaľ neplánujeme spoplatniť. Divákom sa ku pozeraniu vybraného športového prenosu stačí zaregistrovať na platforme JOJ Play a vyplniť svoj profil v troch jednoduchých krokoch,“ povedala produktová manažérka JOJ Play Nikoleta Nagyová.

Premiérovo si športoví priaznivci budú môcť na JOJ Šport PLUS pozrieť zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie do 20 rokov na turnaji piatich krajín. Mladí Slováci sa v priamom prenose na JOJ Šport PLUS najbližšie predstavia 15. apríla o 17:00 h proti rovesníkom zo Švédska.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
03. jún 2023 04:34