StoryEditor

Nové bývanie už nebude také ako bývalo. Relácii dala zbohom jej dlhoročná tvár

14.04.2023, 16:50
Autor:
michmich

V relácii nastáva výmena realitného arbitra, ktorý odborne hodnotí všetky nehnuteľnosti a divákom poskytuje tiež realitné rady. Novú tvár uvidíte už v najbližšej epizóde túto nedeľu o 17:50 hodine na Jojke.

Relácia Nové bývanie sa vysiela od roku 2007. Od začiatku ju moderuje Vlado Voštinár a jej pevnou súčastou bol aj realitný maklér Martin Čapo, ktorý jednolivé realitné ponuky hodnotil. Minulý rok sa s ním začala striedať jeho kolegyňa, realitná maklérka Patrícia Jarjabková, ktorú si môžete pämatať z moderovania detskej relácie Od Kuka ešte v Slovenskej verejnoprávnej televízii. 

image

Natáčanie relácie Nové bývanie.

Jariabková robila v začiatkom relácie Nové bývanie dramturgiičku. Neskôr ju realitný biznis úplne vtiahol a začala robiť realitnú maklúrku. Tak ako sa začala minulý rok striedať pri hodnotení nehnuteľností s Martinom Čapom, tak sa ešte v ten istý rok z relácie aj vytratila. A teraz po dlhých rokoch dáva zbohom relácii aj jej kolega a šéf.

image

Martin Čapo odchádza z relácie po 15-tich rokoch.

"V relácii Nové bývanie príde už túto nedeľu 16.4.2023 k výmene realitného arbitra, ktorý odborne hodnotí všetky nehnuteľnosti a divákom poskytuje tiež rady, ktoré ocenia pri kúpe nehnuteľnosti," informovala PR manažérka TV Joj Miroslava Klempová.

Martin Čapo, ktorého diváci už dlhé roky spájajú s reláciou, sa lúči: „Z Nového bývania po takmer 15 rokoch odchádzam, pretože sa idem intenzívne venovať rozvoju mojej kancelárie a hlavne vývoju prospešných služieb a nástrojov pre ľudí, ktorí riešia bývanie.“

image

Ján Pálenčár vymienil na stolička Martina Čapa.

Na tomto poste ho vystrieda Ján Pálenčár, prezident Národnej asociácie realitných kancelárií: „Veľmi ma teší, že môžem byť súčasťou jednej z najúspešnejších relácií na Slovensku. Nové bývanie dlhodobo edukuje širokú verejnosť o realitnom trhu a rovnako popularizuje prácu realitných maklérov. To sú niektoré z dôvodov prečo považujem NB za jedinečný projekt. Verím, že budem kupujúcim nápomocný pri nájdení ich vysnívaného bývania.“

image

Ján Pálenčár sa vžíva do novej úlohy.

Relácia Nové bývanie aj po dlhých 16 rokoch stále divákov baví a dosahuje zaujímavé čísla sledovanosti. Za minulý mesiac uhrali štyri odvysielané epizódy v komerčnej cieľovej skupine 12-54 aj so započítaním trojdňovej oneskorenej sledovanosti rating v priemere 6,4 percenta a podiel na trhu išiel priemerom na 22,4 percenta. Celkovo v marci sledovalo v priemere všetky štyri diely v nedeľu podvečer 416 tisíc divákov starších ako 12 rokov.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
23. máj 2023 16:16