V hlavných úlohách sa predstavili Abel „The Weeknd“ Tesfaye a Lily-Rose Depp.
StoryEditor

PÔVODNÝ DRAMATICKÝ SERIÁL HBO THE IDOL UVEDÚ NA FESTIVALE V CANNES

17.04.2023, 10:13
Autor:
redred

V hlavných úlohách seriálu zahviezdili Abel „The Weeknd“ Tesfaye a Lily-Rose Depp.

Festival v Cannes oznámil, že dramatický seriál THE IDOL z originálnej produkcie HBO je v oficiálnom výbere mimo súťaž tohto ročníka festivalu.

Seriál THE IDOL spoločne vytvorili Sam Levinson (HBO „Euphoria“), Abel „The Weeknd“ Tesfaye a Reza Fahim. V hlavných úlohách sa predstavia Abel „The Weeknd“ Tesfaye a Lily-Rose Depp. Potom, čo nervové zrútenie zmarilo Jocelynino (Lily-Rose Depp) posledné turné, je odhodlaná získať svoj právoplatný status najväčšej a najviac sexy popovej hviezdy v Amerike späť.

Jej vášne znovu zapáli Tedros (Abel „The Weeknd“ Tesfaye), impresário nočného klubu s nechutnou minulosťou. Vynesie ju aj jej romantické vzkriesenie do nových slávnych výšin, alebo do najhlbších a najtemnejších hlbín jej duše?

V hlavných úlohách sa predstavia: Abel „The Weeknd“ Tesfayea, Lily-Rose Depp, Troye Sivan.

Ďalej hrajú: Dan Levy, Da‘Vine Joy Randolph, Eli Roth, Hari Nef, Jane Adams, Jennie Ruby Jane, Mike Dean, Moses Sumney, Rachel Sennott, Ramsey, Suzanna Son a Hank Azaria.

Režisérmi a producentmi sú: Sam Levinson, Abel „The Weeknd“ Tesfaye, Reza Fahim, Kevin Turen, Ashley Levinson, Aaron L. Gilbert za BRON a Sara E. White

Réžia: Sam Levinson; Scenár: Sam Levinson, Abel „The Weeknd“ Tesfaye a Reza Fahim.

Produkcia v spolupráci s A24.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
04. jún 2023 17:20