Voyo prináša prvý trailer z troch nových dielov minisérie Iveta.
StoryEditor

Pokračovanie minisérie Iveta pod značkou Voyo Originál sa blíži. Pozrite si trailer

18.04.2023, 12:14
Autor:
redred

Tri nové časti sa zameriavajú na vrchol kariéry česko-slovenskej speváckej hviezdy Ivety Bartošovej v zlomovom období deväťdesiatych rokov a na jej život po boku Ladislava Štaidla.

Úspešná miniséria mapujúca skutočný príbeh Ivety Bartošovej prichádza s ďalším pokračovaním. Už od 5. mája 2023 sa môžu fanúšikovia Ivety tešiť na druhú sériu, ktorú nájdu jedine v ponukestreamovacej službyVoyo.

Miniséria vznikla pod značkouVoyo Originál a v troch častiach rozpráva príbeh slávnej speváčky v čase jej najväčšej slávy – v deväťdesiatych rokoch.

image

Tri nové časti sa zameriavajú na vrchol kariéry česko-slovenskej speváckej hviezdy Ivety Bartošovej.

„V druhej sérii sledujeme úplne inú Ivetu ako v tej prvej,“ hovorí režisér a autor scenára Michal Samir a dodáva: „V prvej sérii sme sa lúčili s Ivetou vo chvíli, keď prišla o Petra Sepéšiho. Prichádzajúca séria však rozpráva jej príbeh od začiatku deväťdesiatych rokov, keď celá spoločnosť – vrátane Ivety, prežíva celú sériu euforických zmien.“

V období, keď zbiera jedno ocenenie za druhým, sa objavuje v hlavnej úlohe filmového hitu Svadba upírov, po jej boku stojí gigant česko-slovenského šoubiznisu Ladislav Štaidla dočká sa vytúženého dieťaťa.

image

A rozoberú aj zlomové obdobie deväťdesiatych rokov a na jej život po boku Ladislava Štaidla.

Prichádza aj prvý porevolučný škandál, ktorý plní titulné strany novovzniknutých bulvárnych titulov. Jeho aktérom nie je nikto iný ako Iveta Bartošová.

Nová séria Voyo Originálu Iveta prinesie divákom množstvo tanečných a hudobných vystúpení, vrátane duetu s Karlom Gottom, ktorého si zahral muzikant OndřejRuml.

image

aaa

Okrem neho sa v minisérii objavia ďalšie známe tváre z prvej série: Anna Fialová (Iveta Bartošová), Eliška Křenková (sestra Ivety), Alena Mihulová (matka Ivety) a Miroslav Hanuš (otec Ivety) s ktorými sa diváci stretli už v úvodnej sezóne.

image

aaa

Postavu Ladislava Štaidlastvárnil Ondřej G. Brzobohatý a diváci sa môžu tešiť aj na známeho slovenského herca Jána Jackuliaka. Ďalšieho z výrazných mužov v Ivetinom okolí, slávneho skladateľa Karla Svobodu, si zahral SašaRašilov, jeho ženu Vendulu Svobodovú Karolína Vágnerová a Rudolfa Hrušínského najmladšieho stvárnil Oskar Hes.

V pokračovaní sa ďalej objavia Daniel Kadlec, Patricie Pagáčová, Miloslav König či Zuzana Onufráková.

Vizitka Iveta II.

scenár a réžia: Michal Samir

producenti BarlettaProductions: Matěj Chlupáček, Maja Hamplová

kreatívny producent Voyo: MatějPodzimek

výkonná producentka Voyo: Kateřina Závadová

kamera: Martin Douba

architekt: Milan Býček

kostýmová výtvarníčka: Jarmila Dunděrová

masky: Lenka Nosková

strih: Pavel Hudba

hudba: Ondřej G. Brzobohatý

hrajú:Anna Fialová, Ondřej G. Brzobohatý, Eliška Křenková, Alena Mihulová, Miroslav Hanuš, SašaRašilov, Oskar Hes, Karolína Vágnerová, Daniel Kadlec, Patricie Pagáčová, Miloslav König, Ján Jackuliak, Zuzana Onufráková a OndřejRuml

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
26. apríl 2023 09:18