StoryEditor

Prvý víťaz Pečie celé Slovensko: Ľudia mi posielajú fotky dezertov, ktoré upiekli podľa mojich receptov

26.04.2023, 08:57

RTVS sa aktuálne pustila do natáčania tretej série pekárskej šou. Stratégie vám prinášajú rozhovor s víťazom prvého ročníka Miroslavom Miňom Maculom, ktorý bude rovnako ako v druhej sérii, aj v tej tretej, dôležitou súčasťou zákulisia.

image

Z víťaza prvej série sa stala šedá eminencia ďalších ročníkov.

Aktuálne sa rozbehlo natáčanie tretej série Pečie celé Slovensko. Vy ste boli v prvej sérii účastníkom, v druhej ste boli súčasť produkcie. Ste súčasťou aj tej aktuálnej, ktorá sa práve začala natáčať?

Áno, zúčastňujem sa natáčania aj aktuálnej tretej série Pečie celé Slovensko. Som rád, že som súčasťou štábu v zákulisí. Veľmi sa teším na nových súťažiacich a verím, že budú aspoň takí dobrí ako sme boli my v prvej a aj účastníci druhej série.

image

Počas natáčania druhej série.

Aká je tvoja úloha v aktuálnej sérii? A v čom konkrétne spočíva? 

Mojou úlohou je dohliadať na to, aby mali súťažiaci všetky suroviny, ktoré napíšu do svojich receptov. Rovnako sa starám aj o inventár, aby mali všetci rovnaké vybavenie na stoloch. Aby nikomu nič nechývalo. Ale som otvorený aj konzultácii so súťažiacimi, napríklad čo sa týka dizajnu alebo kombinácie príchutí pri pečení. Rovnako aj v druhej sérii, keď som bol v zákulisí,mali možnosť so mnou niečo prekonzultovať, rovnako ako aj s NatachouPacal.

Spoza kamery ste mali možnosť počas druhej série dobre spoznať jej účastníkov. Tipoval si víťaza

Áno, v druhej sérii keď som bol v zákulisí, tak som tipoval, že kto asi by mohol vyhrať. Súťažiaci predtým ako začínajú piecť naživo pred kamerou, majú jeden deň skúšobného pečenia, kde sa musia zoznámiť so spotrebičmi, ktoré majú v stanek dispozícii - rúrami, s mixérmi, so šľahačmi, aby sa vedeli v kuchyni pred kamerou orientovať. Takže počas tohto dňa som si vytipoval troch ľudí, ktorí by sa mohli dostať do finále a tipol som aj víťaza.

image

Víťaz prvej série Pečie celé Slovensko si pečenie užíva.

A tip vám vyšiel?

Tip na víťazku mi vyšiel. Keď som videl s akým vybavením prišla Lucia do šou, koľko vecí si doniesla a ako piekla, ta...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
21. júl 2024 23:57