StoryEditor

Tomáš Maštalír v ďalšom televíznom projekte. Tentoraz na Jojke, vtipne a s Dianou Mórovou

05.05.2023, 07:35
Autor:
michmich

Nový seriál Tomáš a Diana prinesie nevšedný pohľad do partnerského života. Populárni herci vás nenútene, s nadhľadom a s humorom nechajú nazrieť do hĺbky anatómie partnerstva.

Televízia JOJ prináša pred letom svojim divákom nový neopozeraný formát. Tomáš a Diana je licencovaný seriál vychádzajúci z pôvodného francúzskeho originálu s názvom Un gars, une fille (Chlapec a dievča). Vznikol vo Francúzku ešte v roku 1999, vtedy ho diváci poznali vo forme krátkych 5-minútových epizód. Nakoniec z neho vznikol formát ponúkajúci približne 20-minútové epizódy. Práve takúto podobu má aj slovenská adaptácia, ktorá má 26 častí. O jeho úspechu svedčí aj to, že Slovensko bude 30-tou krajinou, kde sa pôvodný seriál vysiela.

image

Nový seriál Tomáš a Diana si môžete prvýkrát pozrieť 24. mája o 20:35 na JOJke.

„Seriál prinesie viac ako stovku vtipných skečov z partnerského života, ktoré patria k vôbec najpopulárnejším v televíznej či internetovej tvorbe. Som presvedčený, že v excelentnom podaní Diany Mórovej a Tomáša Maštalíra sa divákom postarajú o skvelú zábavu a mnohokrát sa v nich chtiac či nechtiac aj nájdu," hovorí generálny riaditeľ JOJ Group, Marcel Grega.

Tomáš a Diana, muž a žena, partneri, ktorí sa rozhodli ísť spolu životom. Diana je typická žena so svojou spontánnosťou a emotivitou. Všetky svoje myšlienky a pocity dáva hneď najavo, ale ako pre väčšinu žien, ktoré to takto majú, nie je ľahké sa s tým niekedy rýchlo vysporiadať. Tomáš je typický muž so svojou inteligenciou a racionalitou.

image

Nový seriál televízie JOJ prinesie možnosť nenútene, s nadhľadom a s humorom nazrieť do anatómie partnerstva.

Vie byť veľmi starostlivý a chce robiť veci dokonale, ale ako pre väčšinu mužov, ktorí to takto majú, nie je ľahké si to hneď priznať. A keďže Tomáš ako muž menej rozumie emóciám, Diana musí ísť až na dreň pocitov, aby boli pochopené a vypočuté. Diana keďže má v sebe aj láskavú naivitu, Tomáš jej častokrát musí veľa vecí vysvetľovať, aby to jasne pochopila. Vzniká množstvo situácií a konfliktov, ktoré pozná vo vzťahu každý z nás.

Pripravte sa na seriál prinášajúci krátke úseky zo života dvojice v zrelom veku s nadhľadom a humorom, pri ktorom sa zasmejete, oddýchnete si a možno si aj poviete, že je to presne ako u vás doma. Nazrite spolu s nami do anatómie partnerstva Tomáša a Diany, hereckého koncertu Tomáša Maštalíra a Diany Mórovej. Okrem hlavných postáv sa v seriáli objavia aj vedľajšie postavy, ktoré dopĺňajú dej, ale ich tváre na kamere nikdy neuvidíte.  

Kreatívny producent seriálu Patrik Balint: Seriál nedáva jasné odpovede na základné otázky vzťahov, len ich vo svojej autentickosti ukazuje a necháva diváka nech si nájde odpoveď, ktorú má každý z nás vo vnútri,  sám. Vzťahový život tiež nedáva hneď jasné odpovede, ale každý ich vníma a nakoniec aj vie.“

image

Kvalitné herecké obsadenie, vynikajúci tvorcovia. A partnerský život, ako ho poznáte. To je seriál Tomáš a Diana.

Seriál vo vysielaní odsúva z hlavného pondelokového prime time-u komediálny seriál Hranica. Prvýkrát si ho budete môcť pozrieť už 24. mája o 20:35 hodine na JOJke.

Vizitka seriálu:

Hrajú: Tomáš Maštalír a Diana Mórová

Réžia: Michal Vajdička

Kreatívny producent: Patrik Balint

Kamera: Peter Bencsík a Laco Janošťák

Produkčná spoločnosť: Magic Touch s.r.o.

Producent: Rado Štefanov

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
05. máj 2023 22:59