StoryEditor

Prvé zábery a informácie o novom seriálovom hite so Zoe Saldana a Nicole Kidman

11.05.2023, 09:55
Autor:
redred

Očakávaný špionážny triler Special Ops: Lioness, od Taylora Sheridana nominovaného na Oscara, bude k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime ešte tento rok.

Na Slovensku najnovšia medzinárodná streamovacia služba Skyshowtime zverejnila prvé ukážky a oficiálny názov očakávaného špionážneho trileru Special Ops: Lioness (predtým s názvom Lioness).

image

Laysla De Oliveria.

Lynsey Addario/SkyShowtime
Special Ops: Lioness vychádza zo skutočného príbehu a sleduje Cruz Manuelos (De Oliveira), drsnú, ale vášnivú mladú mariňáčku, ktorá bola naverbovaná do tímu Lioness Engagement, aby pomohla zničiť teroristickú organizáciu priamo zvnútra. Saldaña si zahrá Joe, šéfku stanice programu Lioness, ktorá má za úlohu vycvičiť, viesť a riadiť svoje tajné agentky.

image

Ma zábere herci L-R Jill Wagner, Thad Luckinbill, Zoe Saldana, James Jordan, Jonah Wharton a Austin Hébert.

Greg Lewis/SkyShowtime
V pôvodnom seriáli od Taylora Sheridana, nominovanom na Oscara, hrajú hlavná hviezda seriálu a výkonná producentka Zoe Saldaña, držiteľka Oscara a výkonná producentka Nicole Kidman, Laysla De Oliveira a držiteľ Oscara Morgan Freeman.

V očakávanej novinke sa ďalej predstavia Dave Annable, Jill Wagner, LaMonica Garrett, James Jordan, Austin Hébert, Jonah Wharton, Stephanie Nur a Hannah Love Lanier a znovu taktiež Michael Kelly, nominovaný na cenu Emmy.

image

Stephanie Nur a Laysla De Oliveira.

Luke Varley/SkyShowtime
Výkonnými producentmi seriálu sú Taylor Sheridan, David C. Glasser, Zoe Saldaña, Nicole Kidman, Ron Burkle, Bob Yari, David Hutkin, Jill Wagner, Geyer Kosinski, Michael Malone a John Hillcoat.

Seriál je najnovším prírastkom do rozrastajúcej sa ponuky Sheridana na SkyShowtime, kam patria napríklad 1883, 1923, Mayor of Kingstown, Tulsa King a Yellowstone.

Seriál Special Ops: Lioness produkuje spoločnosťami MTV Entertainment Studios a 101 Studios.

image

Nicole Kidman, Michael Kelly a Zoe Saldana.

Luke Varley/SkyShowtime
SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii SkyShowtime na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, na zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung či prostredníctvom webovej stránky. Cena mesačného predplatného SkyShowtime je 5,99 EUR (bez reklám). Služba ponúka sedemdňovú skúšobnú dobu – s možnosťou zrušenia kedykoľvek. 

image

Nicole Kidman.

Greg Lewis/SkyShowtime
image

Zoe Saldana.

Lynsey Addario/SkyShowtime
image

Laysla De Oliveira, Zoe Saldana a Nicole Kidman.

Luke Varley/SkyShowtime
image

Zoe Saldana.

Lynsey Addario/SkyShowtime
menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
03. jún 2023 11:41