StoryEditor

Jojka pripravila prekvapenie! Odštartovala maratón so seriálom Nemocnica

12.05.2023, 09:56
Autor:
redred

Každý deň si diváci budú môcť vychutnať minimálne 5 častí z prvej a druhej série. Na streamovacej službe JOJ play a dokonca aj vo verzii FREE.

Streamovacia služba JOJ play už počas tohto víkendu prinesie svojim divákom maratón seriálového hitu Nemocnica. Nadšenci úspešného titulu z produkcie televízie JOJ si tak budú môcť dopriať celý predĺžený víkend v spoločnosti svojho obľúbeného seriálu na platforme live. Maratón bude dostupný pre divákov aj vo verzii FREE.

image

Nemocnica, JOJ

Televízia JOJ si pre svojich divákov pripravila neočakávané prekvapenie. Počas nadchádzajúceho víkendu JOJ play prinesie maratón legendárnych začiatkov seriálu Nemocnica.

Maratón odštartoval včera 11. mája a končí sa v nedeľu 14. mája. Každý deň si diváci budú môcť vychutnať minimálne 5 častí z prvej a druhej série.

image

Nemocnica včera sledovala v univerzálnom publiku 454 tisíc divákov.

Vo štvrtok v čase od 18:00 do 22:00 hodiny bude odvysielaných 5 úvodných epizód prvej série. V piatok, v rovnakom čase, bude maratón pokračovať nasledujúcimi 5 časťami.

V sobotu sa vysielanie maratónu bude začínať poslednými epizódami prvej série už v doobedných hodinách, a to v čase od 10:00 do 15:00 hodiny a pokračovať bude druhou sériou v čase od 18:00 do 22:00 hodiny. Nedeľa v časoch od 10:00 do 15:00 hodiny a od 18:00 do 22:00 hodiny bude venovaná druhej polovici a záveru druhej série.

image

Televízia Joj sľubuje, že príbehy väčšiny postáv Nemocnice nadobudnú nový smer.

Pre divákov bude seriálový maratón na JOJ play dostupný aj vo verzii FREE, stačí sa len zaregistrovať. Po vytvorení konta bude pre užívateľa otvorená možnosť sledovania maratónu jednotlivých častí plynule nasledujúcich za sebou. Epizódy bude možné pozerať live bez možnosti spätného prehrávania či výberu konkrétnej epizódy.

image

Zažíva silný boj o každého diváka s Dunajom.

Fanúšikovia jojkárskeho seriálového hitu z nemocničného prostredia, kde sa každý deň snúbi boj o ľudský život na operačnej sále a osobné životy tých, ktorí ich majú v rukách, si tak prídu na svoje a budú si môcť zaspomínať na seriálové začiatky a niekoľko dní užívať spoločnosť svojich obľúbených postáv na obrazovkách.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
12. máj 2023 10:56