Samuel Migaľ TV JOJ
StoryEditor

Redaktor Jojky sa po 20 rokoch lúči s televíziou a smeruje do politiky

16.05.2023, 13:07
Autor:
redred

Samuel Migaľ by mal podľa medializovaných informácií vstúpiť do strany Hlas. 

Svoje rozhodnutie oznámil na sociálnej sieti: 

"Je čas sa rozlúčiť sa s  mojou skvelou televíznou rodinou. Za 20 rokov som sa veľa naučil. Ďakujem Televízia JOJ za všetky skúsenosti, čo som vďaka tebe a tvojim skvelým ľuďom mohol získať. Ďakujem všetkým divákom za priazeň, ale aj konštruktívnu kritiku, lebo len vďaka nej sa môžem zlepšovať," píše dlhoročný redaktor, ktorý sa v TV Joj venoval hlavne témam okolo bezpečnosti a obrany. 

 

Podľa viacerých médií Migaľ mieri do politiky, spomína sa jeho vstup do strany Hlas. Informoval o tom aj portál omediach.com.

 

01 - Modified: 2025-04-17 07:00:00 - Feat.: - Title: Už z prihlášky tušíme, že súťažiaci nevie variť a potrebuje len honorár. Ale takto to v Bez servítky nefunguje 02 - Modified: 2025-03-07 14:48:39 - Feat.: - Title: JOJ našla priehrštie romantiky v mekke telenoviel. Na obrazovku mieria Lásky v Istanbule
menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
19. máj 2025 12:45