Bývalý redaktor TV Joj Samuel Migaľ vstupuje do Hlasu.
StoryEditor

Chcem problémy aj riešiť, nielen na ne poukazovať. Hovorí bývalý redaktor Jojky a vstupuje do Hlasu

19.05.2023, 11:13
Autor:
redred

Samuela Migaľa ako posilu strany predstavil jej predseda Peter Pellegrini.

Samuel Migaľ pracoval dvadsať rokov v televízii JOJ ako reportér. Špecializoval sa na témy okolo bezpečnosti a obrany. Už v priebehu týždňa na svojom Facebooku avizoval, že v televízii končí a čoskoro oznámi, kde bude pokračovať. 

Už vtedy naznačoval, že jeho ďalšia kariérna cesta bude smerovať do politiky.  Dnes ho ako posilu strany Hlas-SD predstavil Peter Pellegrini. 

Migaľ sa podľa vlastných slov rozhodol ísť do politiky preto, aby mohol problémy aj riešiť, nie ne len poukazovať. Pracovať chce na zlepšovaní novinárskeho prostredia a chce sa venovať tiež témam bezpečnosti a sociálnym otázkam. "Vidím regionálne rozdiely na Slovensku. Uvedomujem si, že Slovensko sa nekončí na Zlatých pieskoch," dodal. 

Peter Pellegrini verí, že Migaľ bude dobrou posilou strany a pomôže ju úspešne doviesť do volieb. Poukázal na aktuálnu situáciu a chaos v krajine. Zodpovednosť naďalej pripisuje doterajším vládam Igora Matoviča a Eduarda Hegera. Hlas-SD chce podľa jeho slov prinášať odbornosť a riešenie problémov ľudí.

     

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
03. jún 2023 12:57